Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Horoskop Pražské peklo očima vozíčkáře

Nejnovější kauzy

Nejkrásnější rosnička na světě ukázala svoje sexy tělo. Zadeček má k nakousnutí!

Rosnička potěšila svoje fanoušky.
+ Další 3 fotografie
Mexická rosnička je podle fanoušků a jejích kolegů tou nejkrásnější na světě. A tak se za toto označení chtěla Yanet Garcia (25) všem odvděčit a udělala to tou nejlepší cestou. Svoje sexy tělo ukázala v bikinách. A že je na co se koukat!

Krásná moderátorka z mexického Monterrey Yanet Garcia přitáhne denně k obrazovkách miliony diváků. Ne že by je až tak zajímalo počasí, ale moderátorce to vždy v upnutých šatech neskutečně sekne.

Svoje fanoušky teď nejvíce potěšila, když na Instagramu, kde ji sleduje 2 a půl milionu lidí, ukázala svoje sexy křivky. Svoje tělo vystavila v plavkách a všichni šílí. Rosnička totiž každý den cvičí a její pevný zadeček by se dal přirovnat k tomu, který má Kim Kardashian. Někteří její fanoušci jí tak dokonce i přezdívají. V mini bikinách je to totiž pořádná kočka!

Potenciální zájemci ale mají smůlu a můžou se tak kráskou jen kochat pohledem. Yanet je totiž až po uši zamilovaná do svého přítele Douga Censora Martina, jednoho z nejlepších hráčů Call of Duty na světě.

Mohlo by vás zajímat

Další články