Trendy tagy Simona Krainová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Nejkrásnější policistka světa zahodila uniformu: Tohle je jejích 13 nejžhavějších fo­tek!

Samantha je fakt kočka!
Zdroj: archiv
+ Dalších 9 fotografií
Samantha Sepulveda (32) z Long Islandu je opravdu sexy. Živí se jako policistka a chytá ty nejhorší zločince, kteří ji u zatýkání zvou na rande. Jenže má k tomu ještě jeden "vedlejšák", který jí pomáhá její práci zvládnout!

Samantha Sepulveda (32) pochází z Dominikánské republiky, ale žije v Long Islandu. Je policistka a kdejaký zločinec by se chtěl od ní nechat zatknout. Jenže má ještě jedno povolání a každého asi napadne, co to je. Žena si přivydělává jako modelka. Předvádí hlavně plavky a spodní prádlo. A lidé ji milují!

Na Instagramu ji sleduje více než 110 tisíc fanoušků! A moc dobře o sobě ví, že je sexy. Fotí po celém světě a fanoušky zásobuje svými sexy fotkami. Zločinci ji zase při zatýkání zvou na rande. Kdo by se nechtěl nechat zatknout od takové krásky. „Často se mi stává, že je prostě přemluvím, aby si nechali nasadit pouta bez odporu, nechtějí se se mnou prát,“ řekla Samantha portálu Daily Mail.

Její krása je prý v profesi policistky velká výhoda. „Když je na místě žena, nejsou zločinci tak agresivní a nemají se tolik na pozoru jako před muži,“ dodala. Na svůj „vedlejšák“ je hrdá, stejně tak ale i na svoji práci policistky, která je u ní pořád na prvním místě. Je profesionální a bikiny si do práce bere. Vlasy stáhne do culíku a má pečlivě připravenou uniformu!

Související články

Další články