Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Nejkrásnější holčička na světě se už fotí jako dospělá žena: Navíc ji brzy uvidíte v kinech!

Kristina Pimenová je hodně úspěšné děvčátko.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 15 fotografií
Je jí teprve deset, ale daří se jí na všech frontách. Kristina Pimenová je označována za nejkrásnější holčičku světa a už pěkných pár let fotí kampaně pro světové značky. Teď se jí navíc otevírají dveře i do světa filmu.

Do svého hororového snímku Ruská nevěsta si ji vybral režisér Svjatoslav Podgajevskij a o děsivé momenty nebude nouze. Film vypráví o několik desítek let mrtvé nevěstě, která se najednou objeví v současnosti, kde bude Kristinu a její hereckou kolegyni Oksanu Orlan pěkně strašit!

Pro Kristinu to bude první role a třeba se bude líbit natolik, že jednou prorazí i do Hollywoodu!

Jinak se nejkrásnější holčičce světa stále daří. Pod dohledem své mámy a manažerky v jedné osobě cestuje po celém světě a fotí kampaně. Naposledy se objevila v magazínu Posh Kids, kde už pózuje jako dospělá modelka. Nemá ani žádné roztomilé holčičí oblečení, takový outfit by si klidně oblékla i dvacítka!

Kristina zaujala fotografy už ve třech letech a její matka Glikerija rychle vycítila příležitost. Je to bývalá modelka, takže věděla, jak dceru proslavit. Kristina má za sebou kampaně pro Armaniho, Replay, Fendi, Benetton, Roberto Cavalli Junior nebo Guess. Do toho navíc trénuje gymnastiku na světové úrovni! Její trenérkou je bývalá mistryně světa Olga Kapranová.

Slušný zápřah na desetiletou holčičku!

Související články

Další články