Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

Nejkrásnější česká zpěvačka Bagárová má pro vás další várku sexy fotek. To je tělo!

Monika Bagárová si zase užívala u moře.
+ Další fotografie

V Česku prší a dělá se ledovka, v Brně se z toho už okotili a udělali celonárodní problém a Monika Bagárová (20) se vyhřívá v Dominikánské republice. Strašná nespravedlnost.

Navíc ji u toho pořád někdo fotí a Monika pak snímky provokuje na sociálních sítích. Sluší jí to v úplně každé poloze a těžko říct, co by se muselo stát, aby se objevila fotka, u níž byste řekli, že to tam téhle účastnici nesluší.

Dobrá, dobrá, konec chvály, ale ještě moment, Monika si sice často užívá na nějaké daleké dovolené, ale mezitím taky pracuje na své hudební tvorbě. A kdo z účastníků některé z pěveckých talentových soutěží může tohle říct? Většina z nich už je mediálně mrtvá, jen co se v televizi objeví závěrečné titulky, až na pár výjimek.

Doufejme, že už nás do Vánoc nebude Monika provokovat dalšími fotkami z exotických dovolených a pro zadostiučinění nepřejících přidá nějaký záběr z šedé Prahy.

Mohlo by vás zajímat

Další články