Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jaromír Jágr koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Nejkrásnější česká módní návrhářka Mentlová je ve čtyřiceti poprvé těhotná, mrkejte na sportovce, který jí způsobil dítě!

Zaláskovaný pár – návrhářka Ivana Mentlová a fotbalista Martin
Latka – se těší na svého prvního potomka, který by měl přijít na
svět letos na sklonku léta.
Zdroj: facebook.com

Jedna z nejvýraznějších tváří současného módního průmyslu a zároveň jednoduše krásná žena Ivana Mentlová je ve čtyřiceti letech konečně v očekávání svého prvního potomka. Otcem není nikdo jiný než její přítel, fotbalista Martin Latka (29), se kterým je Mentlová v oficiálním vztahu od minulého roku.

Ten je sice mladší o více než deset let, ale jednoho syna už s expartnerkou má, a tak by jej nemělo nic příliš zaskočit. Na úděl dvojnásobného otce se svědomitě připravuje – dokonce už vybral i jméno.

„Víme, zda to bude holčička nebo kluk, ale necháme si to pro sebe. Řekli jsme to jenom rodině a těm nejbližším známým,“ řekla k pohlaví svého prvního potomka Ivana. Ta si na rozdíl od našeho šéfredaktora Pavla, jehož manželka je rovněž v očekávání, nechala tuto zásadní informaci sdělit, protože už pečlivě vybírá barevně sladěnou výbavičku. Holt, módní návrhářka.

Související články

Další články