Nádherná Anna Kelišová alias Kelinátor_Fit­foodie pro Vás konečně otevřela jedinečné fitness bistro Fitfoodie PRAGUE, kde Vám nabídne široký výběr zdravých a zároveň dietních jídel, na která se Vám budou sbíhat sliny. Lahodí oku, uspokojí chuťové pohárky a díky pečlivě vybraným kvalitním surovinám dodají tělu potřebné vitamíny a tím prospěje Vašemu zdraví.

Není to jen strava pro fitness nadšence, nebo zastánce zdravé výživy. Je to i příjemné zpestření jídelníčku pro všechny, kteří si chtějí pochutnat a zaroveň si udržet štíhlou linii. Sama všechny pokrmy připravuje pro všechny milovníky jídla, jakým je celý její tým, který se o vás bude v nově otevřeném bistru na Pražském Andělu s láskou starat.

Kromě stálého menu se každý den můžete těšit na novou polední nabídku, fitness dezerty, nebo prakticky balená jídla s sebou, která Vám o polední pauze určitě přijdou vhod, ať už jste v práci či ve škole. V rámci dodržování pitného režimu Vám nabízí domácí limonády, čerstvě vymačkané šťávy či super-zdravé smoothies.

Jestli jste si do teď nevěděli rady, jak začít správně jíst, nebo nemáte čas si jídlo předem připravovat, Anička vám tuto starost velmi ráda zjednoduší.

Sledujte pečlivě webové stránky, Facebookový nebo Instagramový profil a mějte všechny novinky pod kontrolou, každý den se podívejte na menu nebo se zastavte na jedno ze Smoothies!

Sama Anička je ze svého nového bistra nadšená a mluví o něm opravdu s láskou: "Je to báječný, propojit dobrý, zdravý jídlo se setkáním s novými lidmi. Posedět u voňavé kávy. Pochutnat si na něčem chutném a to bez výčitek. Seznámit se s lidmi na podobné, nebo dokonce stejné vlně. Naše bistro je v dobré lokalitě Praha – Smíchov, blízko u vody, i stanice Anděl, takže se k nám dostanete jednoduše a můžete to propojit s procházkou po Náplavce…

Je to i místo, kde se setkávají lidé všech generací, ketré spojuje chuť jíst zdravě a zároveň touha pochutnat si. Preferujeme osobní přístup a ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně. Jídla nejsou dělaná z polotovarů, ale vždy jen s čerstvých potravin. Ve Fitfoodie PRAGUE nenajdete žádnou chemii, nebo prázdné potraviny.

Fitfoodie PRAGUE vzniklo jako projekt, který by měl lidem odhalit, že zdravě a dietně se dá jíst i v restauraci a že zdravé jídlo neznamená pokrm bez chuti. Vše co je k dostání v bistru, je jen to, co bychom si sami dali na talíř. Jsme tři dlouholetí přátele se zálibou v zdravém životním stylu."

Neváhejte se osobně zastavit nebo se na cokoli zeptat! Začněte mít své tělo rádi.