Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Nejhorší dekolty roku 2017: Hranatá hrůza, stařecké lajdáky i odpudivé kokosy

Ty nejhorší dekolty!
Zdroj: archiv
+ Dalších 96 fotografií
Rok 2017 byl pro mnohé české celebrity úspěšný, ale našly se tady i takové, které šláply vedle. Pojďme se nyní podívat na dámy, které to nevychytaly s částí svého outfitu a předvedly na veřejnosti naprosto příšerné dekolty.

Některé dámy z českého šoubyznysu by si měly uvědomit, že když jdou někam do společnosti a vezmou si na sebe poměrně odvážný model, kterému dominuje hluboký výstřih, tak by si měly dávat pozor zejména na to, aby jejich prsa nepůsobila nevzhledným či pomačkaným dojmem.

Dekoltové faux pas se nevyhnulo v roce 2017 těmto čtyřem kráskám, které to rozhodně nevychytaly:

1. Jana Doleželová (36)

Miss 2004 bývala snem spousty mužů. Vždycky působila velmi distingovaně a její modely byly vesměs na jedničku. Když se stala maminkou, tak některé ženy mohly puknout závistí, protože Jana pár týdnů po porodu předvedla naprosto dokonalou postavu.

Jenomže před nějakou dobou se po delší odmlce ukázala na veřejnosti v dost nelichotivém outfitu, který zdůrazňoval její jezevčí prsa. Modelka a lékárnice všechny šokovala svým povadlým poprsím a u svých obdivovatelů dostala mínusové body.

2. Hana Reinders

Hana Reinders Mašlíková zvolila hodně špatný model na předávání Českého slavíka. Její dekolt byl opravdu příšerný. Prsa byla k sobě natlačena a vypadala příliš hranatě. Hanka si také nedala pozor a hodila na fotografy pár nelichotivých ksichtíků.

Navíc hodně zhubla, a tak kombinace obřích silikonů a drobného tělíčka působila nevzhledně a hodně komicky.

3. Kateřina Kristelová (38)

Kateřina se často snaží vypadat za každou cenu sexy. Obzvlášť když moc dobře ví, že je na dané akci dostatek novinářů a fotografů. Nicméně i česká Victoria Beckham, do které se Kateřina ráda stylizuje, šlápne vedle.

Ve snaze ukázat co nejrajcovnější a nejpevnější dekolt se jí povedl přesný opak. Její dekolt působil jako dva silně na sebe namačkané kokosy, které chtěly za každou cenu ven. Možná kdyby se Káťa držela trochu více zkrátka, nemuselo to dopadnout tak zle.

4. Klara Lima

Klara je známa hlavně svými plastickými operacemi. Jen stěží byste na jejím těle hledali místečko, které nemá nějak upravené. Samozřejmě, že má udělaná i prsa, ale v některých šatech vypadají dost děsivě.

V jednom z modelů to dokonce vypadalo, že jí visí téměř po kolena jako nějaké stařeně. Rádi bychom věřili tomu, že to byl jen špatně zvolený model. V roce 2017 se vůbec vyprsil kdekdo, podívejte se do galerie.

Související články

Další články