Zatímco ve Varech se budou celebrity procházet po kolonádě, švitořit a popíjet vřídelní vodu, ona se bude dusit ostravským smogem. Když budou hvězdy slavit ve VIP prostorech Finlandia baru, ona ze sebe bude shazovat opilce ze Stodolní. Zatímco modelky si budou stěžovat, že jim při pózování spadlo ramínko, ona bude znát někoho, kdo spadl do uhelného dolu.

A přesně tahle ostravská svině, jak se sama popisuje, bude komentovat dění na druhém konci republiky. Můžete se připravit na pořádnou dávku hlodů, protože tahle proříznutá pusa má komentáře úplně ke všem a ke všemu.

Ale to neznamená, že bude jenom negativní. Když se jí bude někdo líbit, tak ho vychválí do nebe. Ale takových slov bude jako šafránu, věřte nám.

Online z Varů bude drsný, plný nekorektních vtípků, narážek a pravděpodobně nadávek. Markéta Kuča je na vás i herecké hvězdy připravena. Nudit se nebudete. Nemáte zač!

A abychom nezapomněli. O Markétě se šušká, že má nejhezčí prsa v celém slezském regionu, což samozřejmě můžete posoudit v naší galerii.