Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Nejdříve si dal pizzu a pak si dá… Tohle bude žhavá noc! Tato dáma zná sex s Jirkou Kajínkem jen přes mříže! Kdo to je?

Čekala na něj a dočkala se!
Zdroj: Facebook.com
+ Dalších 12 fotografií
Veřejnost zajímá, s kým prožije vrah Jiří Kajínek první noc na svobodě. Kdo by hádal, že tahle sexy dáma je psycholožkou a doktorkou filosofie. Tohle bude hodně žhavý večer.

Je volný jako dravý sokol a bude si užívat! Propuštěný vrah Jiří Kajínek si užívá romantiku v centru Prahy. A není sám. Společnost mu dělá psycholožka a filosofka, která na něj čekala nekonečných 23 let. S Kajínkem se prý seznámila ještě před tím, než za vraždu dvou lidí vyfasoval doživotní trest.

Jaká bude první společná noc? Nezapomněl Kajínek za 23 let všechny tradiční postelové fígle? I když tahle dáma vypadá, že bude mít pochopení a že by si vydržela do svítání třeba jen povídat. Má v tom vlastně hodně dlouho praxi.

„Mohl mi jednou denně telefonovat, tedy jen v pracovní dny, deset minut. Ale bylo to komplikované, nespouštěla jsem mobil z očí, abych nezmeškala jeho hovor. Všechno bylo nahráváno, což není příjemný pocit. Ale lepší než nic. Když byl Jiří ve Valdicích, byly osobní prohlídky nepříjemné. Jednou jsem byla požádána i o zvednutí sukně. Bylo to velice ponižující,“ uvedla sexy dáma pro magazín Týden.

Nyní už to ponižující snad nebude. A sukně asi brzy spadne ke kotníkům…

Víte, kde Kajínek bude spát? Víte, kdo je kráska po jeho boku? Napište nám nápady a tipy na redakce@extra.cz.

Související články

Další články