Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Zápisník alkoholičky

Nejdříve ji několikrát bodl a pak vláčel za autem jako hadr! "Chceme, aby celý svět viděl, co to zvíře provedlo," tvrdí rodina dívky!

Nejdříve ji několikrát bodl a pak vláčel za autem jako hadr! "Chceme, aby celý svět viděl, co to zvíře provedlo," tvrdí rodina dívky!
Zdroj: facebook.com
Osmatřicetiletý přistěhovalec tureckého původu v neděli brutálně napadl svoji bývalou partnerku. Nejdříve ji několikrát bodl nožem a poté jí zavázal lano kolem krku a druhou část přivázal za auto. Táhl ji několik metrů, a když si myslel, že je mrtvá, šel se udat na policii. To vše udělal kvůli neshodám ohledně alimentů.

O otřesném případu pokusu o vraždu, který se odehrál v Německu, v obci Hamlen, v Dolním Sasku, jsme vás informovali ZDE V té době nebyly ještě informace natolik přesné a pouze se spekulovalo, proč se muž odhodlal k tak odpornému činu. Nyní se rozhodla promluvit zdrcená rodina napadené ženy.

Osmatřicetiletý přistěhovalec z Turecka brutálně napadl svoji exmanželku, a to kvůli hádce o alimenty. Tahle dvojice byla již delší dobu od sebe a ve střídavé péči vychovávali svého dvouletého syna. Mezi bývalými partnery to dlouhé měsíce pěkně vřelo.

V neděli, kdy Nurretin vracel syna své exmanželce, tak se Kader zmínila, že její bývalý partner neplatí výživné na jejich syna To z nevysvětlitelných důvodů muže rozlítilo natolik, že matku svého dítěte brutálně napadl.

Nejdříve ji dvakrát bodl nožem, přičemž druhá rána zasáhla plíci. Potom se rozhodl, že udělá něco opravdu odporného. Uvázal kolem krku ženy lano a druhý konec přivázal za auto. Svoji ženu táhl za autem na laně několik metrů při téměř 80 km/h

Při ženě stáli všichni svatí, protože během hrůzného činu se lano uvolnilo a žena si tak zachránila život. To ovšem netušil její bývalý partner a po incidentu se sám přihlásil na policii s tím, že zabil svoji exmanželku.

Rodina ženy se vyjádřila, že to není poprvé, kdy se muž takto agresivně choval k jejich dceři.

Žena podstoupila náročnou operaci, nyní je v ohrožení života, ale žije Lékaři ji ale stále udržují v umělém spánku, ze kterého by ji měli pomalu probouzet o víkendu.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy