Nemáme nic proti ulítlému PR celebrit. Někdo se musí vyspat s 35 Australankami jako lesbička jménem Justin Bieber, někdo se musí svlékat donaha a lascivně provokovat jako Miley Cyrus (19) a někdo se holt nechává klonovat jako Lady Gaga (27).

Tahle americká zpěvačka se asi rozhodla, že jediný exemplář jejího druhu je málo. V Japonsku tak světu představila své humanoidy – roboty s realistickou podobou, kteří jsou k nerozeznání od živé předlohy. Jejich věrnost realitě je až děsivá. Dokládají to fotografie, kde původní mimozemšťanka Gaga sedí na gauči se svými robotickými kamarádkami. Na první pohled se opravdu nedá poznat, co je výtvorem šikovných robotických vývojářů a co vzniklo… ehm, no vlastně ani nechceme vědět, jak dojde ke vzniku něčeho tak ulítlého, jako je Gaga!

Představení roboti nejsou pouze okrasou. Jejich hlavní misí na tomto světě je šířit hudbu té paní, jíž jsou podobní. Takže mají v trupu umístěny repráčky a ty hrají její hudbu. Takovou figurínu pak stačí umístit někam, kde se pohybuje hodně lidí, a následně samovolně dochází k propagaci vaší nově vydané desky. Jak geniální!