Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Monika Absolonová

Nejnovější kauzy

Nejbrutálnější drogy všech dob: Rozmysli se dobře, než si tohle vrazíš do těla!

Zdroj: youtube.com
+ Další 4 fotografie
Většina mladých lidí si v dnešní době dá na party extázi nebo kokain. Jiní jdou ale do extrémů a chtějí experimentovat. Taneční droga je neuspokojí a chtějí ještě mnohem větší úlet. Jenže drogy, po kterých se z vás stávají chodící mrtvoly, vás dovedou místo do rauše do hrobu. Podívejte se na drogy, které vás prostě a jednoduše mohou zabít.

Čínská droga

Tahle syntetická droga už zabila desítky lidí. Na ulici se jí říká flakka nebo gravel neboli štěrk. Moc peněz za ni neutratíte, protože je velmi levná. Ale zato je hodně silná a zabíjí. Obvykle se kouří, ale lidé si ji i píchají do žíly nebo inhalují. Vyrábí se v Číně a chemické složení se podobá koupelovým solím. Pokud si ji vezmete, budete mít těžké halucinace. To je začátek. Pak vám bude hodně blbě fyzicky. A pak začne na vaše dveře klepat paní Smrtka.

Droga Krokodýl

Krokodýl z vás udělá doslova monstrum! Když si ho vezmete, začne vám odpadávat maso z těla, a to snad nikdo nechce zažít. Droga je vysoce návyková a zabíjí. Obsahuje kodein, benzin, ředidlo na barvy, kyselinu chlorovodíkovou a červený fosfor. A tohle rozhodně nejsou věci, které patří do lidského těla. Nejdřív sice zažijete euforii, ale pak se z vás stane chodící (ležící) zombie.

Yama

Droga Yama nebo Thai je velmi populární v Kambodži a Thajsku. A pro obchodníky se stala doslova zlatým dolem. Nejde ale o taneční drogu, která se prodává v evropských klubech. Zájem o ni mají především rolníci, kteří jsou za ni schopni utratit svoji celodenní výplatu. Díky ní jsou totiž výkonnější a nemají hlad. Jde vlastně o takovou špinavou obdobu českého pervitinu. Co v ní je? Složení se různí. Prostě je to chemický koktejl z mnoha sajrajtů, který umí namíchat hlavně obchodníci v Číně.

Pervitin

Patří k nejtvrdším drogám na světě. Dokonce ho používali němečtí vojáci. Za druhé světové války bojovali sjetí. Tahle velmi nebezpečná droga vám vytvoří pocit velké energie a síly. Budete tak mít pocit, že všechno zvládnete, a budete fungovat úplně jinak, než jste zvyklí. Když účinky této drogy pominou, nastane zhroucení. A to jak fyzické, tak psychické. Člověk tak může umřít. Opakované užívání pervitinu snižuje chuť k jídlu, zhubnete po něm, také můžete mít poruchy spánku, zvýšenou agresivitu, paranoiu nebo hyperaktivitu.

Ayahuasca

Ayahuasca neboli liána smrti je velmi populární šamanská halucinogenní droga. Užívá se za účelem osobnostního růstu nebo léčby drogových závislostí. Po vypití nápoje z ayahuasky se podíváte až do svého nitra a můžete tak vyřešit psychické problémy nebo traumata. Dokonce můžete i změnit svůj život. Tahle droga sice není návyková, budete se ale cítit, jako byste byli sjetí. Jenže je tady jeden háček. Po vypití nápoje můžete zvracet jako zvíře v posledním tažení, to sice také patří k očistě, ale můžete z toho mít velmi vážné zdravotní problémy. Nebo také smrt - liána smrti není název jen tak z legrace. Na Západě je nyní hodně populární tzv. ayahuascová turistika. Jedete do oblasti, kde najdete liánu a pod dohledem šamana se necháte odborně zmastit. Když se svěříte do rukou odborníka, tak si sáhnete na dno, ale přežijete. Když se svěříte do rukou šarlatána, půjde vám o holý život. Každopádně platí, dvakrát měř, než něco někde v pralese spolkneš.

Mňau-mňau

Taneční droga Mefedron, slangově označovaná také jako "Šílená kočka" nebo "Mňau-mňau", je podobá extázi a kokainu, ale především v kombinaci s jinými drogami nebo alkoholem má silné halucinogenní účinky. Drogu si můžete pořídit jednoduše na internetu, kde se prodává jako bílý prášek určený k hnojení. Jenže s rostlinami nemá vůbec nic společného. Prášek se klasicky šňupe nebo se může rozpustit ve vodě. Po užití se vám zvýší srdeční činnost, pocení se střídá se zimnicí, můžete zažívat i euforii, ztratíte pojem o čase, může vám být i špatně a charakteristické jsou také silné tiky ve svalech a rozšíření zorničky. Tato droga je navíc těžce návyková.

Captagon

Pilulka hrůzy s názvem Captagon je třešničkou na dortu všech teroristů z Islámského státu. Pro Evropu je to ale noční můra. Nikdo nechápe, že je člověk schopen odpálit se bez mrknutí oka. Díky těmto pilulkám se teroristé dokážou obětovat a vyhodit se do povětří, kdykoliv se jim zachce. Zmasakrují sebe i ostatní s úsměvem na tváři. Díky pilulce Captagon, která se vyrábí například v Kataru, se totiž transformuje do lidské mysli dravost a člověk se tak stává zvířetem a nad svými činy nepřemýšlí. Takže už víme, odkud pramení ten fanatismus. K vraždění islamisty tedy nemotivuje Korán, ale tyhle pilulky, které teroristé rádi kombinují s marihuanou.

Muskarin

Muskarin je přírodní alkaloid obsažený v plodnicích některých hub. Nejznámější je muchomůrka červená. Účinky podobné otravě alkoholem. Pozor, nikdy nevíte, kolik muskarinu má která plodnice v sobě. Dvě plodnice houby mohou mít na uživatele rozdílný účinek, což je velmi nebezpečná výchozí pozice pro tyto experimenty.

Heroin

Heroin ve výčtu nebezpečných drog nemůže chybět. Vyrábí se z opia (makovice) a používal se v lékařství jako náhrada morfia. Dnes už se nepoužívá, protože všichni víme, jak silná na heroinu vzniká závislost. Kromě toho, že heroin vás časem sejme, tak jeho nákupem podporujete třeba afghánské hnutí Tálibán, které drží vládu nad obchodem s opiem.

Související články

Další články