Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Nejbizarnější rezervace na světě, ve které se budete červenat. Všude jsou totiž pánská přirození

Nejbizarnější rezervace na světě, ve které se budete červenat. Všude jsou totiž pánská přirození
Zdroj: profimedia.cz
Předchozí Další
+ Další 2 fotografie
Tato rezervace je snad nejbizarnější vůbec. V jihokorejském parku Haesindang jsou samé sochy penisů. Pánské přirození dokonce slouží i jako lavička nebo informační tabule.

Tento park, který se nachází v Jižní Koreji, se bude líbit především dámám Když do něj vstoupíte, vidíte kolem sebe jenom penisy. Malé, velké, černé, světlé, prostě všehochuť. Za těmito falickými symboly se skrývá zvláštní legenda. Na některých si můžete posedět, jiné zase skrývají poučení.

K založení parku se pojí tragická legenda. Rybář Haesindang nechával svou snoubenku na pobřeží na kamenech a vyjel na lov Když ale přišla jednoho dne velká bouře, jeho milá se utopila. Od té doby vesničané nevylovili žádnou rybu, což brali jako pomstu za zemřelé panny.

Hladem ale neumřeli, zachránila je totiž velmi kuriózní náhoda. Jeden rybář se do moře vymočil a od té doby zase ryby hojně chytali Podle vesničanů šlo o znamení, že dívku potěšil mužský úd a ona mu na oplátku darovala rybu.

Místní od té doby začali podél pobřeží vztyčovat sochy penisů jako poděkování zemřelé panně a aby jí udělali radost. Na její památku a na oslavu plodnosti také dvakrát ročně pořádají slavnosti. K této příležitosti vždy vznikají další penisy. Skála u pobřeží byla pojmenována Aebawina, stejně jako mrtvá panna.

Park je hojně navštěvovaný a lidé se v něm vždy pobaví.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy