Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Nehrát ve filmu je SMRŤ! Bomba letošního jara: Cuky a Luky míří do kin!

+ Další 2 fotografie
To, co přijde do kin letos na jaře, možná v návštěvnosti překoná veleúspěšný film Anděl Páně 2. Míří sem k nám ze Slovenska jako Godzilla z východu a všechny nás tady dostane!

Legendární komická dvojice Cuky a Luky se konečně představí ve filmovém příběhu! Ten vám ukáže začátek přátelství těchto dvou supr čupr bab. Je to přátelství, které navždy změnilo jejich životy, a nebudeme pochybovat o tom, že změní i ty vaše!

Cuky (Petra Polnišová) je neuznávaná a celkově neúspěšná video bloggerka, která šíleně moc touží po slávě. Luky (Zuzana Šebová) je celebritou na výsluní, která má všechno kromě pravé lásky a pěkného ksichtíku. Aby Luky získala muže svých snů, musí z obyčejné ženy vytvořit Miss Zeměkoule, nebo alespoň Rakouska.

Nebudeme vám už radši prozrazovat další děj, ale rozhodně tahle komedie bude stát za návštěvu kina. Sice jak už samotný trailer napovídá, nebude to film oceněný na filmovém festivalu v Cannes nebo v Benátkách, ale co! Co není Rakúúúúúúské, je stejně smrť!

„Veľmi nás potešila táto myšlienka, s ktorou za nami chalani prišli (Dano Dangl, Lukáš Zednikovič). Na prácu s našim perfektným Kredenc-tímom sa veľmi tešíme. Vieme, že to nebude ľahké, keďže sme obe veľmi vyťažené. Urobíme preto spolu maximum, aby sa film v prvom rade narodil a hlavne, aby sa ľuďom páčil. Sme ale na úplnom začiatku,“ vyjádřila se Petra Polnišová pro TV Markíza.

„Cuky Luky milujeme a s Peťkou si užívame každú príležitosť byť týmito dvoma uletenými fiflenami. Máme síce bohatý program v divadlách a v televíziách, ale myšlienka natočiť film o našich postavičkách nás nadchla a tešíme sa z tohto uleteného nápadu,“ doplnila Zuzka Šebová.

Dále se můžeme těšit na luxusní hadříky, velké party a hlavně dámy! Na dámské růžové BMW! No řekněte samy, která z vás by ho nebrala! Prý to bude velký komediální masakr, a tak je hlavně divačkám doporučeno si vzít do kinosálu náhradní kalhotky. No snad ještě víte, jaký je vedlejší účinek záchvatu smíchu, ne?

Související články

Další články