Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Nehezký pohled na zpěvačku, co nafotila péčko: Napuchlá Helena Zeťová bez make-upu!

Zdroj: Instagram
+ Další 2 fotografie
Helena Zeťová (37) dlouhodobě žije v Řecku a v naší kotlině o sobě dává vědět jen jednou za čas. Ale pokaždé to stojí za to. Tentokrát na sebe zpěvačka upozornila fotkou, na kterou není hezký pohled. Někdejší sexbomba se pochlubila obličejem ve stavu, jenž vyžaduje akutní zásah kosmetičky!

Kariéru Heleně Zeťové (37) pořádně nastartovala dívčí skupina Black Milk, ve které zpívala spolu s Terezou Kerndlovou (31) a Terezou Černochovou. Jenže to nedopadlo a holky šly každá svojí cestou.

Kšefty stály a Zeťová to vůbec neměla jednoduché. Aby měla nějakou tu korunu, musela nafotit pornofotky, které ji pronásledovaly zejména o pár let později, když se v roli porotkyně v roce 2011 objevila v Česko-Slovenské SuperStar.

Potom pláchla do Řecka, kde zůstala dodnes. A trvalo jí dalších sedm let, než zase rozvířila vody českého šoubyznysu. Šminky si asi zapomněla kdesi v taverně a vyfotila se úplně nenamalovaná. Na zpěvaččin napuchlý obličej není hezký pohled.

Asi nejlepším řešením by bylo okamžitě vyrazit na kosmetiku!

Související články

Další články