Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Nedaří se vám najít toho pravého? Známá kartářka prozradila, jak si vyrobit amulet pro lásku!

Budete potřebovat bylinky.
Zdroj: archiv
+ Další fotografie
Nemůžete stále narazit na toho pravého, nebo potřebujete trochu pošťouchnout člověka, do kterého jste se zadívali? Tak zkuste tento rituál, během kterého si vyrobíte talisman, který vám přinese lásku.

„Tento talisman vytváříme během měsíčního úplňku, může to být ale také tři dny před nebo tři dny po úplňku. Slunce by se mělo nacházet v některém ze zemských znamení: v Panně, v Býku nebo Kozorohu,“ radí známá kartářka Helen Stanku.

Připravte si stejným dílem směs z pačuli, mletého santalového dřeva, skořice, myrty, květu jasmínu, bazalky a plátků růže.

Bylinnou směs rozdrťte v hmoždíři nebo v mlýnku. Oltář nebo stůl pokryjeme bílým nebo červeným plátnem. Ve svícnu bude hořet červená svíce, která bude uprostřed stolu. Po levé straně zapálíme v kadidelnici santalové dřevo a na pravé straně bude miska, kam připravíme směs bylinek. Před sebe si položíme červený sáček s červenou stužkou.

Po západu slunce usedneme ke stolu a zapálíme svíci. Pozorně sledujte plamen svíce, zda nebude prskat a odrazovat vás tak od vykonání čarovné práce. Pokud si nevšimnete ničeho nezvyklého, zapalte kadidlo v kadidelnici. Bylinky vsypte do sáčku, postavte se a sáček zvedněte oběma rukama nad hlavu k nebi. Vyřkněte:

„Otče Stvořiteli nebe i země, moudrý a věčný, posvěť tento milostný talisman, aby mi přinášel lásku mužů (žen), ve shodě s jejich svobodnou vůlí. Nech, ať odejde vše nečisté z mého okolí, posvěť tento rituál a dej mi své požehnání pro dobro všech. Tak se staň. Amen.“

Sáčkem třikrát zakružte nad dýmem z kadidelnice, čímž talisman posvětíte. Noste ho zavěšený na krku nebo jinde na těle, aby se dotýkal vaší kůže. Tohoto talismanu by se neměl dotknout jiný člověk. Nechte svíce i kadidlo úplně dohořet.

Související články

Další články