Ptáte se, kdo takové srocení automobilového luxusu na tak malém prostoru způsobil? Největší středoevropská půjčovna luxusních vozů Profirentcars. Pro natáčení promo spotu vybrala ty nejvzácnější kousky ze své nabídky a celý filmový štáb se za unikátními záběry vypravil do tunelu Blanka. „I když jsme tunel Blanka na chvilku v podstatě ucpali, tak reakce řidičů, kteří se pohybovali okolo, byly neuvěřitelně pozitivní. Nadšeně na nás mávali a ukazovali nám zdvižené palce. Bylo zkrátka vidět, že se jim naše auta líbí,“ popisoval průběh natáčení ředitel Profirentcars Martin Němec.

Celková pořizovací cena všech čtyř vozů je téměř 40 milionů korun a impozantní jsou i další čísla. Výkon čtyř limuzín je téměř dva a půl tisíce koňských sil a celkový objem motorů pak dosahuje hodnoty 20 568 kubických centimetrů. Maximální rychlost vozů se pak pohybuje až kolem 310 km/h.

„Spousta mužů o Rolls Royce sní, ale jeho pořizovací i provozní náklady jsou často nad jejich finanční možnosti. My jsme ale těmto mužům schopni jejich sen splnit, aniž by museli platit milióny. U nás je možné si tyto vozy pronajmout klidně na jediný den a na vlastní kůži tak poznat, proč je Rolls Royce výrobcem těch nejluxusnějších automobilů na světě,“ vysvětluje ředitel Profirentcars.

Tato společnost ale nabízí i další luxusní automobilové značky, jako Ferrari, Porsche, Mercedes nebo Audi. Celkem má v portfoliu 48 vozů v celkové hodnotě více než 130 milionů korun. To z Profirentcars dělá největší půjčovnu luxusních aut ve střední Evropě.

Auta, která vidíte na videu:

**Rolls Royce Ghost Mansory **

Cena: 10 milionů

Výkon:704 HP

Obsah: 6,592

Max rychlost: 310 km/hod

Rolls Royce Ghost

Cena: 9 milionů

Výkon: 638 HP

Obsah: 6,592

Max rychlost: 310 km/hod

Rolls Wraith

Cena: 7,8 milionů

Výkon: 632 HP

Obsah: 6,600

Max rychlost: 250 km/hod

**Bentley Mulsanne **

Cena: 10 milionů

Výkon: 513 HP

Obsah: 6,752

Max rychlost: 296 km/hod