Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Clash of the Stars 8 Filmový festival Karlovy Vary 2024

Něco takového tunel Blanka ještě nezažil. Ucpali jej luxusní automobily za 40 milionů korun

Něco takového tunel Blanka ještě nezažil. Ucpali jej luxusní automobily za 40 milionů korun
Zdroj: youtube.com
V jednom pruhu jede Rolls Royce Ghost, hned vedle něj jede Rolls Royce Ghost v nejluxusnější úpravě Mansory, v posledním pruhu si to pak šine Rolls Royce Wraith. A aby toho nebylo málo, tak hned za nimi Bentley Mulsanne za více jak 10 milionů korun. Řidičům, kteří tento výjev v tunelu Blanka sledovali, lezly oči z důlků. Něco takového se v nejslavnějším pražském tunelu ještě nikdy neodehrálo.

Ptáte se, kdo takové srocení automobilového luxusu na tak malém prostoru způsobil? Největší středoevropská půjčovna luxusních vozů Profirentcars. Pro natáčení promo spotu vybrala ty nejvzácnější kousky ze své nabídky a celý filmový štáb se za unikátními záběry vypravil do tunelu Blanka. „I když jsme tunel Blanka na chvilku v podstatě ucpali, tak reakce řidičů, kteří se pohybovali okolo, byly neuvěřitelně pozitivní. Nadšeně na nás mávali a ukazovali nám zdvižené palce. Bylo zkrátka vidět, že se jim naše auta líbí,“ popisoval průběh natáčení ředitel Profirentcars Martin Němec.

Celková pořizovací cena všech čtyř vozů je téměř 40 milionů korun a impozantní jsou i další čísla. Výkon čtyř limuzín je téměř dva a půl tisíce koňských sil a celkový objem motorů pak dosahuje hodnoty 20 568 kubických centimetrů. Maximální rychlost vozů se pak pohybuje až kolem 310 km/h.

„Spousta mužů o Rolls Royce sní, ale jeho pořizovací i provozní náklady jsou často nad jejich finanční možnosti. My jsme ale těmto mužům schopni jejich sen splnit, aniž by museli platit milióny. U nás je možné si tyto vozy pronajmout klidně na jediný den a na vlastní kůži tak poznat, proč je Rolls Royce výrobcem těch nejluxusnějších automobilů na světě,“ vysvětluje ředitel Profirentcars.

Tato společnost ale nabízí i další luxusní automobilové značky, jako Ferrari, Porsche, Mercedes nebo Audi. Celkem má v portfoliu 48 vozů v celkové hodnotě více než 130 milionů korun. To z Profirentcars dělá největší půjčovnu luxusních aut ve střední Evropě.

Auta, která vidíte na videu:

Rolls Royce Ghost Mansory

Cena: 10 milionů

Výkon:704 HP

Obsah: 6,592

Max rychlost: 310 km/hod

Rolls Royce Ghost

Cena: 9 milionů

Výkon: 638 HP

Obsah: 6,592

Max rychlost: 310 km/hod

Rolls Wraith

Cena: 7,8 milionů

Výkon: 632 HP

Obsah: 6,600

Max rychlost: 250 km/hod

Bentley Mulsanne

Cena: 10 milionů

Výkon: 513 HP

Obsah: 6,752

Max rychlost: 296 km/hod

GLOSA: Mikýřova úžasná pouť Survivorem. Mikyska vyhrál právem, ale pomohla mu zbabělost a krátkozrakost soupeřů

Související články

Další články

Nejnovější kauzy