Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Steroidová mafie v Česku StarDance 2018 Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Nechutný útok na Angelinu: Podle Klausova mluvčího Hájka je hloupou naivkou, která živí průmysl smrti! Co zrůdného ještě dodal?

Angelina díky Petru Hájkovi už ví, jak obludně strašlivou chybu udělala.

Bývalý mluvčí prezidenta Klause, autor výroku „Nevím, jak vy, ale já z opice nepocházím“, kontroverzní intelektuál a provokatér Petr Hájek (61), který proslul neuvěřitelnými výroky, hraničícími s duševní poruchou, se na svém webu pustil do Angeliny Jolie (37), která šokovala svět prohlášením o dobrovolné mastektomii obou prsů.

Na webu protiproud.cz, který doporučujeme číst s velkou rezervou, herečku označil za naivku, která je „typickou obětí nebezpečného produktu civilizace“, kterým má být globální medializace celé story.

Autor označuje Angelinu jako „značně jednoduchou osobu“, která „dodává další lidský materiál strašlivému průmyslu smrti“, v čemž jí má vědomě dopomáhat pomocí celosvětové kampaně i její partner, filmová celebrita světového významu Brad Pitt (49), se kterým herečka vychovává šest dětí.

Hájek dále polemizuje se správností nálezu lékařů, dle kterých herečce hrozila rakovina prsu s ohledem na rodinnou anamnézu. Za vším vidí spíše vědomé vytváření atmosféry strachu, jenž nás žene do chřtánu farmaceutické lob­by.

Celou legraci Hájek korunuje výkřikem: „Jde o naši svobodu, nikdy se nestaneme stroji!“

Angelina má rozhodně o čem přemýšlet. Když si uvědomí, že Petr Hájek v minulosti tvrdil, že jeho zahrada není součástí Evropské unie a schengenského prostoru, kouření neškodí zdraví a Havel byl neomarxista, musí jí být jasné, že zřejmě udělala životní chybu.

Mohlo by vás zajímat

Další články