Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Nechutný gastronomický zážitek: Ženě v letadle stevard naservíroval PENIS! Tohle jste ještě neviděli!

Tohle jste ještě neviděli!
Zdroj: facebook.com
V letadlech jsou jídla opravdu všelijaká a nikdy nevíte, co můžete čekat. Jedné ženě stevard dokonce naservíroval penis, a rozhodně ne ten svůj. Ta z toho málem omdlela!

Žena, která letěla na jedné z vnitrostátních linek v Austrálii, na svůj gastronomický zážitek z letadla nejspíš nikdy nezapomene. Když jí totiž stevard přinesl jídlo, nestačila se divit. Na talíři ležel dlouhý penis! Byla v šoku a obrátil se jí žaludek! O případu informoval portál theledbible.com.

„Zeptala jsem se stevarda, co to je,“ řekla žena pro web theladbible.com. Stevard klidným hlasem odpověděl, že jde o kořenovou zeleninu, a nechápal, proč je žena tak v šoku. Když jí to všechno došlo, začala se smát. Nikdy nic takového prý neviděla a musela si na památku udělat fotografii.

Stevard nejdříve nechápal, co se děje. Když si toho ale pak všiml, jen zčervenal a šel pryč. Asi jsou stevardi na těchto aerolinkách na tuto kořenovou zeleninu zvyklí, takže jim to ani nepřijde. Když si jídla všimli ostatní cestující, vypukli v hlasitý smích.

Když žena fotografii zveřejnila na Facebooku, okamžitě se stala hitem internetu. Zřejmě tuto zeleninu nikdo nezná, a tak přišla mnoha lidem k smíchu a všichni ji začali sdílet. A žena už se těší na další let a na to, co jí na palubě dobrého připraví.

Související články

Další články