Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Nechutnost! Zvrácený Leo Beránek tasil trumf: POMOČIL RAUTOVÝ STŮL! Verešová se na to musela dívat!

Andrea Verešová má ráda noblesu, a tak jí Leo udělal na akci velkou radost.
Zdroj: Herminapress, chillichilli
+ Další fotografie

Šílený skandalista Leo Beránek, člověk, který si provokaci a naprostou společenskou nepřijatelnost zřejmě zvolil jako celoživotní program, předvedl exces, který v našem šoubyznysu zatím nemá obdoby.

Podle svědectví novinářky Markéty R., která se tak bojí, že jí Beránek ukáže svého sportovce, že trvá na neuvedení svého celého jména, má za sebou Beránek faux pas nevídaných rozměrů, které se mělo odehrát v září při otvíračce klubu Maxim, kde má svůj box například Jaromír Jágr.

Možná i proto se na akci nechala vidět Andrea Verešová (32), která si prestižní party určitě představovala, neznalá Beránkových zvyklostí, trošičku jinak.

Novinářka na svém Facebooku popisuje: "Když jsem si dnes přečetla o dalším excesu no name a jednoho z účastníků reality show Hotel Pornodise, okamžitě se mi vybavila příhoda z opening party klubu Maxim. Asi okolo půlnoci se Andrea Verešová, která předtím sama divoce tančila na parketu, aby zaujala pozornost fotografů, leč marně, přiřítila na raut. Jen co si nabrala plný talíř a pustila se do jídla, vtrhl ke stolům s jídlem Leo Beránek, vytasil svůj penis a s dementním výrazem ve tváři vše počůral. Dobrou chuť!"

Redakci eXtra.cz vzápětí kontaktovalo několik účastníků zářijového mejdanu a hned bylo jasno: "Jo, to se tam řešilo, prdel byla, že ho potom nevyvedla ochranka, jen ten raut rychle sklidili," směje se Jaroslav Tintěra, král pražské zlaté mládeže a dědic velkého impéria, který celé Beránkově show přihlížel. A ještě dodává: "Něco takového jsem v životě neviděl. A to jsem viděl na parties, například v Moskvě, opravdu hodně."

Sám Leo Beránek událost nepopírá a slíbil nám do večera vyjádření.

Těšíme se... Ach...

Související články

Další články

Nejnovější kauzy