Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Extra Focus Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Nechutnost! Těhotná Kim Kardashian hazarduje se svým zdravím kvůli módě, tyhle odporné nohy jsou její

Nohy nalité jak konve a hrozící křečové žíly. Kim je to jedno, hlavně
že má poslední výstřelek módy.
+ dalších 1 fotografií

Nepoučitelná – jiné slovo pro to není. Těhotná Kim Kardashian, která je už ve vysokém stupni těhotenství a začíná vypadat jako Halina Pawlowská po týdenní dietě u Mekáče, prostě módě obětuje úplně všechno.

I kdyby se všem při pohledu na její nalité nohy měl otočit žaludek a ona sama měla při každém kroku umírat strašnou bolestí.

Fotografové ji opět zastihli na pochůzkách v naprosto nevhodné obuvi, která ale kromě znechucení může vyvolat i celkem nepříjemné zdravotní problémy. Zaškrcený krevní oběh nutí pumpovat srdce, ničí se žíly a cévky, tvoří se křečáky a konečně to strašně, ale strašně bolí.

Těhotným ženám otékají nohy vlivem zadržování vody normálně, ale Kim tomu ještě napomáhá, a to hlavně pravidelně. Není to totiž první případ, kdy její nohy zažívají středověkou torturu, a bohužel se obáváme, že v úzkých botách na podpatku přijede i na porodní sál. A tam jí kromě pupeční šňůry budou stříhat i pásky na botě, až jí otečou nohy tak mocně, že už ty boty nevyzuje.

Mohlo by vás zajímat

Další články