Simona Krainová (40) nepřestává ani poslední dny dovolené na Kanárech provokovat na Facebooku svými sexy fotografiemi z výletu na Lanzarote, se kterou dost otravuje na Facebooku svém i manžela, až by si jeden myslel, že snad dělá reklamu nějaké cestovce.

Její dovolená na Kanárech je hojně medializovaná a některým lidem, kteří modelku na Facebooku sledují, či celou věc komentují na buvárních webech, se svými vlezlými statusy, určenými pro média, hodně zajídá: „Si hraje na mega super celebritu,která se musí skrývat , aby se kolem ní neseběhli paparazzi? Simčo neboj, vše je ve starých kolejích, jsi na Kanárech , kde tě nikdo nezná a ty budeš muset pořád posílat fotky Plesku, aby se o tobě vůbec něco napsalo aspoň v ČR,“ píše v diskusi na blesk.cz čtenářka Roxana a další jí dávají za pravdu a rovnou poukazují na to, že podobné poznámky Krainová ze svého vlastního profilu promtně maže.

Teď zveřejnil další fotku její manžel Karel, který zřejmě dostal za úkol, píárově celý rodinný výlet pokrývat také. Simoně to sluší, to jo, prsíčka pěkná, ale už se těšíme, až bude zase otravovat s něčím jiným.