Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Nechcete po smrti ležet sami? V New Yorku se pohřbívají lidé a psi dohromady!

Jak je známo, Amerika je země neomezených možností a nikdo nikdy neví, s čím zase tamní přijdou. Teď vyšlo najevo, že stát New York dovoluje pohřbívání lidských ostatků společně s těmi zvířecími na hřbitově, kde se ukládají ostatky zvířecích mazlíčků. Zdá se vám to nedůstojné?

Občané New Yorku toužili po tom být pohřbíváni společně se svými kočkami, psíky či jinými tvorečky. O to, aby to stát umožnil, se zasadila státní žalobkyně Taylor York.

Její strýc, bývalý policista Thomas Ryan, toužil být pohřben se svými třemi maltézskými psy, ale nikdo mu to nechtěl povolit. York chtěla ale splnit poslední přání svého nebohého příbuzného, a tak se rozhodla bojovat – a skutečně se jí to povedlo. Lidé mohou být pohřbíváni společně se svými milovanými zvířaty, ale hřbitov nesmí za ukládání lidských ostatků pobírat poplatky.

„Mnoho lidí skutečně uklidní, když budou vědět, že mohou věčně odpočívat se svými milovanými zvířaty, která mohou být milována a chráněna i po životě tak, jak byla za života,“ uvedla York pro New York Daily News.

Související články

Další články