Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Nechala si udělat prsa a vzala do zaječích! Manželství je v troskách, proč Noidovi utekla žena?

+ Dalších 26 fotografií
Gabriela nám v poslední době neuvěřitelně zkrásněla! O jejích nových vnadách se mnohým snad i zdá! O nich si podle všeho ale může nechat zdát i její manžel Vašek. Tomu prý utekla i s dcerou Terezkou do jižních Čech. Manželství podle všeho čelilo krizi už nějaký ten pátek a tohle bylo jejím vyvrcholením.

Když se nedávno Gábina (28) ukázala na Česko-Slovenském plese, nikoho ani ve snu nenapadlo přemýšlet nad něčím jiným než nad jejími novými prsy. Na ples sice vyrazila bez Noida, ale člověk by řekl, že ten hlídá doma jejich malou dceru. A tak je pro nás velkým překvapením, že se Gábina k takhle radikálnímu kroku uchýlila.

Podle Blesk.cz manželství Bártových čelilo krizi už nějakou dobu a Gábina Vaška opakovaně žádala, aby nějaké věci vyřešil. Ten tak ale neučinil, a tak mu dala vale. Při tom Vašek je takový podpantoflák. Gábinu většinou poslechne na slovo. Co asi provedl tentokrát, že se jeho žena tolik rozhořčila? Ani jeden se k současné situaci v jejich vztahu nechce vyjadřovat, ale rozchod ani jeden nepopřel.

Gábina je nyní s dcerou u rodičů v Českých Budějovicích, kde je Václav už párkrát navštívil. Snad jí ten jižanský vzduch udělá dobře a vše se srovná. Neradi bychom viděli další krach slavného manželství. Obzvlášť když Vaškova bývalá manželka Lucie Bílá štěstím díky novému chlapci jenom kvete! Vašku, koukej se polepšit a začni sekat dobrotu!

Mohlo by vás zajímat

Další články