Naivní blbka Veronika celý díl probrečela. Možná bychom ji i politovali, kdyby si ale za narušený vztah nemohla z velké části sama.

Když věděla, že její přítel jí zahýbá dokonce i se sousedkou, tak ho měla vykopnout. Stejně to byla jen koule u nohy, která si neustále s někým smskovala.

Veronika sice na partnera celou dobu házela špínu, prozradila například, že doma komunikují jen přes mobil, ale zároveň bylo poznat, že od něj nedokáže odejít.

Což nemohla pochopit militantní lesbička Květa. Snažila se Veronice dodat sílu, aby sexuálního náruživce opustila. Jenže vše nakonec vzalo nečekaný obrat.

Tonda si během deseti dnů uvědomil, co pro něj Verča znamená, a přichystal pro ni překvapení. Na konci natáčení vytáhl prstýnek a požádal Veroniku o ruku.

V první chvíli si snad každý divák myslel, že ho musí odmítnout… Jenže opak byl pravdou. Obézní naivka se nechala ukecat, padla mu kolem krku a zapomněla na všechny ty nevěry. Tak snad teď svého rozhodnutí nelituje.

Verča a Toník by se měli učit od lesbického páru. Holky si navzájem pomáhají a hlavně si důvěřují, což se o Veronice s Tondou říct nedá. Věrnost jim asi moc neříká. Ale jak se říká – kdo chce kam, pomozme mu tam.