Trendy tagy válka na Ukrajině Survivor 2023 MS v hokeji 2023 Oktagon

Nebožák Rolex v tom není sám: 10 dalších bizarních jmen, za která by rodiče měli zbavit svéprávnosti!

Ilustrační foto.
Zdroj: Profimedia
+ Dalších 9 fotografií
Pojmenovat potomka podle švýcarských hodinek? I něčeho takového jsou čeští rodiče schopni. Chudák Rolex Lakatoš to bude mít v životě těžké, ale cenou útěchy mu může být, že v tom zdaleka není sám. Nemusí jít nutně o jméno takto šílené, stačí, aby nebylo příliš běžné. Máme deset dalších příkladů, za něž by si rodiče zasloužili zbavit svéprávnosti!

Rodiče z Litomyšle měli při vymýšlení jména pro syna zřejmě velmi kreativní náladu. Ať už bude Rolex Lakatoš sebeinteligentnější a sebešikovnější, ostatní se na něm stejně vždycky vyřádí. Posměšky ale nebude muset snášet sám.

Máme deset dalších jmen, která nejsou úplně běžná a jejichž nositelé musejí neskutečně trpět. Posuďte sami!

1) Sáva – Mužské jméno, které je na území Česka registrováno pouze jednou.

2) Análie – Ne není to překlep. Ještě jednou: Ne, není to překlep. Holčička z takto rozkošným jménem se narodila v roce 2016 na Ostravsku.

3) Emporio King – Kdybyste nevěděli, co to má být, tak takhle se jmenuje jeden chlapeček, jistě bude v životě šťastný. Ostravsko. Dále bez komentáře.

4) Adléta – Staročeská podoba jména Adéla. Tímto jménem se honosí sedm českých žen.

5) Akobakr – Zní to trochu jako ekobagr, ale ne je to chlapecké jméno pro nešťastníka z Moravskoslezského kraje, rok 2015.

6) Kristián – Skvostné jméno s řeckými kořeny. Lze ho přeložit jako „zasvěcený,“ „křesťan“ a nebo „pokřtěný“.

7) Baltazar – Toto mužské jméno pochází z Babylonu. Jméno se vyvinulo z babylonského „beltšaccár“ a dá se přeložit jako „ochraňuj život krále“ nebo „Bůh ať ochraňuje život krále“.

8) Vilém – Vilouš má smůlu v tom, že jeho rodiče nepobrali moc rozumu. Dítě s takovým jménem se bude pokoušet sestřelit kuší jablko z hlavy svého nejlepšího kamaráda a když se nebude nikdo dívat, bude plakat v rohu, že se nejmenuje třeba Tomáš.

9) Magdaléna – Venku chodí bosa, má často mastné vlasy a místo luxusních šperků nosí korálky ze sekáče. Prostě typická Magdaléna. Tohle jméno se k elegantní dámě nehodí.

10) Alois – Navrhujeme každý rok dne 21. června držet minutu ticha a uctít všechny oběti jména Alois, které v tento den slaví svátek. Tedy slaví, jak se to vezme. Lojzíčkové a Lojzové jsou okolím považováni za jednoduchá stvoření. Jméno má toxický vliv na jejich zdravý rozum.

Pokud hledáte inspiraci, na tento seznam rychle zapomeňte a radši si přečtěte, jaká jména v českých porodnicích nejvíc frčí

Vítěz Survivoru Tomáš Weimann: Lásku hledá marně. Přiznal, proč to nevyšlo se Žanetou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy