Znáte je z televizních obrazovek, čtete o nich v novinách a časopisech, ale sen se může stát skutečností. My totiž víme, kam naše celebrity rády vyrážejí za zábavou.

A tam můžete chytit štěstí za pačesy a přivést si domů svého idola. Přečtěte si seznam těch nejoblíbenějších podniků, kam rozhodně musíte zavítat, jestli chcete někoho bohatého sbalit.

1. Bar Kozička

Jestli toužíte po urostlém hokejistovi či vystajlovaném čutálkovi, tak tenhle podnik rozhodně nesmíte vynechat. To je přímo základna českých sportovců, kde se scházejí snad každý den, je jedno, jestli je úterý, pátek či neděle. Pokaždé tam alespoň na ligového fotbalistu narazíte. Při větším štěstí tam potkáte známé duo hokejistů Petr Nedvěd – Martin Ručinský. Ti dva by si tam už rovnou mohli i ustlat, jak jsou tam pečení vaření. Ale tak moc dobře vědí, že jim tam pšenka kvete a vždy se najde krasotinka, která s nimi prožije vášnivou noc. Jestli si chcete užít s hokejovými miliardáři, rozhodně je Kozička ta pravá volba.

2. Harley's bar

Pár metrů od Kozičky je další bar, kam zavítají nejen sportovci, ale i zpěváci či moderátoři. Dost často se tam vyskytuje Leoš Mareš (39) a v ranních hodinách popíjí na baru. Sice teď kvůli nové lásce zvolnil, ale když budete mít štěstí a zrovna bude mít své pařící období, tak ho tam potkáte. S méně tučným kontem je dost častým hostem i manžel Lucie Hadašové Jaroslav Bednář. Ale na něj pozor. Když přebere, tak mívá agresivnější náladu, ale něžným pohlavím určitě nepohrdne.

3. La Bodeguita del Medio

Nejlepší kubánský bar u Staroměstského náměstí je každý den k prasknutí. A to, že je oblíben i mezi celebritami, značí stovky fotek na zdi. Jejich asi nejvěrnější tváří je Mahulena Bočanová, ale tak to asi pro vás, holky, nic moc. Ale tak samozřejmě sem zavítají i slavní mužští. Třeba je to jeden z mála barů, co má rád i Karel Gott, Martin Dejdar či Sagvan Tofi. Nebyl by to ale správný podnik, kdyby tam nechodili i sportovci. A to rovnou ti nejlepší, jako je třeba Jarda Jágr či Ondra Pavelec.

4. Loca Café Bar

Naproti Karlovým lázním najdete bar, který přes den slouží jako restaurace, ale večer se tam dějí různé mejdany. Třeba je to oblíbené stanoviště Jakuba Ludvíka, který tam křtí své fotky, kalendáře a prostě většinu, co vyfotí. To je záruka toho, že tam dotáhne vždy nějakou celebritu. Dost často svléká i fotbalisty a hokejisty, třeba Jirku Tlustého, Petra Čecha či Tomáše Rosického. Ale dost často i herce, jen je to už jiná věková kategorie, třeba Petr Nárožný či Mirek Donutil. Ty radši přenechejte maminkám či babičkám.

5. Roxy

To už není podnik tak na úrovni jako ty předešlé, ale i tak se vám tam může líbit. Je to trošku underground, ale i tak se tam pohybuje dost celebritek, se kterými je zábava. Třeba takový Míra Nosek není jen účastník zájezdu, ale rád se účastní i dobrých mejdánků. Vidět tam můžete i Sámera Issu (30). Ale kdyby to na vás bylo už moc a chtěli jste radši někoho zazobanějšího, stačí přejít pár metrů do Lokálu a je opravdu velká pravděpodobnost, že tam potkáte, stejně jako v Kozičce nerozlučný pár Nedvěd – Ručinský.