Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Daisy Lee Horoskop

Nejnovější kauzy

Naučte se na fotkách vypadat dobře: Stačí jeden nečekaný trik!

Možná vás to překvapí, ale úsměv ani úhel pohledu to určitě nejsou.
+ Další fotografie

Máte problémy s tím, že na fotkách si nejste podobní, jste nefotogeničtí a navíc vypadáte vždycky vykuleně? Je to hlavně proto, že někdo po světě rozšířil nesmysl o otevřených očích, které by měly dominovat vaší tváři, ale vy přitom nakonec vypadáte, jako byste měli zácpu.

Pokud se sami sobě na fotkách nelíbíte, dost často vám někdo radil, abyste se smáli očima. Co si pod tím představit je těžká věc, většinou nikdo neví, co to znamená, a výsledkem jsou akorát křečovité škvíry s vějířky řas.

Nyní je tu ale celkem užitečná rada, jak vylepšit svůj portrét a vypadat na fotce daleko sebevědoměji a hlavně přirozeněji. Namísto lámání si hlavy, co znamená smát se očima, je začněte přivírat.

Tohle radí zkušený portrétista Peter Hurley, který dokládá svou pravdu právě na těchto obrázcích. Zúžené a přivřené oči vám zaručí dokonalou fotku a hlavně do vašeho obličeje celkově zapadnou a nebudou nadměrně vyčnívat. Ostatně podívejte se do galerie sami.

Mohlo by vás zajímat

Další články