Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Natálie Grossová (17) už randí o sto šest: Co o ní říká její přítel Jan Franc

Zdroj: instagram
+ Dalších 9 fotografií
láska
Talentovaná Natálie Grossová (17) už nějaký ten pátek není k mání. Po jejím boku se objevuje mladý a šarmantní muzikálový herec Jan Franc, který je o dva roky starší než Natálka. Společně jsme je mohli sledovat i na divadelních prknech, konkrétně v muzikálu Fantom opery. Aktuálně spolu hrají v muzikálu Čarodějka, za což jsou oba neskutečně vděčni.

Natálie Grossová je jednou z nejtalentovanějších muzikálových hereček. Už od útlého věku na sobě tvrdě pracuje a to jí přináší ovoce. Má skvěle našlápnutou kariéru, o které by se mnohým z její branže mohlo jenom zdát.

Před nedávnem mladičká hvězda, která je dcerou podnikatelky Šárky Grossové a zesnulého expremiéra Stanislava Grosse, oslavila sedmnácté narozeniny a plnoletost jí už klepe na dveře. Už v takhle nízkém věku má Natálka vybudovanou stabilní fanouškovskou základnu včetně několika ctitelů. Pro ně máme ale špatnou zprávu. Talentovaná zpěvačka totiž už dávno není volná.

Jejím přítelem je kolega Jan Franc. Honza má roztomilou tvářičku, stejně jako Natálka, a tak se k sobě perfektně hodí. Navíc je i talentovaným hercem. S Grossovou si spolu zahráli v muzikálu Fantom opery a na divadelních prknech se bok po boku objevují i dnes. Oba působí v české adaptaci nejúspěšnějšího broadwayského muzikálu dneška Čarodějka (Wicked).

Jsou do sebe zamilovaní až po uši a stále to mezi nimi jiskří. Byli spolu například v Londýně a na sociálních sítích se vzájemně podporují. "Já mám tu nejkrásnější holku na světě," napsal Honza pod fotku své přítelkyně.

Ve fotogalerii se můžete podívat, jak moc roztomilý pár tvoří.

Související články

Další články