Že po veleúspěšné první řadě Robinsonova ostrova přijde i řada druhá, to není pro nikoho žádným překvapením. Natáčení už je očividně v plném proudu, jak nám prozradila fotka moderátora Ondry na jeho Instagramu. Točí se opět na Filipínách a opět se můžeme těšit na azurově modré moře a nebe.

Kdo se ale na Filipínách také objevil je vítěz první řady Marek Orlík. Mihnul se totiž Ondrovi v záběru. Co ten na ostrově dělá zatím není známo! Bude snad druhou řadu spolumoderovat? Nebo si rovnou střihne účinkování jako soutěžící? Svou neochvějnou taktikou zabodoval jednou, může tedy znovu. Nebo možná bude pro soutěžící něco jako guru a bude jim radit, jak na ostrově přežít?

To na ostrově totiž není tak jednoduché. Nejenže doslova bojujete o jídlo, ale ještě se musíte snažit zavděčit se všem nebo naopak být co nejméně nápadní. Jedině s touto taktikou se totiž dostanete tam, kam potřebujete.

Sledujte eXtra.cz a brzy se dozvíte více podrobností o připravované druhé řadě a také o tom, co na Filipínách dělá vítěz první řady Marek Orlík.