Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jaromír Jágr koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Našli jsme největší celebritu mezi úchyláky – Němce Emila

+ Dalších 6 fotografií

Internetovou celebritou se můžete stát různými způsoby. Někdo vymyslí a založí Facebook, jiný se prostě při každé příležitosti obnažuje a následně nechává fotit či natáčet na video. Němec známý jako „String Emil“ („Emil Tanga“) se rozhodl zvolit druhou zmíněnou možnost a dotáhnul to překvapivě daleko.

Tento nevyléčitelný exhibicionista se stal opravdovou legendou a mezi úchyláky se těší velké úctě. Prakticky všude chodí zásadně polonahý (respektive jen ve svých zamilovaných tangách) a nevynechá žádnou příležitost pochlubit se svojí erekcí. A daří se mu – založil si vlastní značku a v jeho e-shopu si dnes kromě stylového oblečení můžete zakoupit i různé dárkové předměty.

Emil sám o sobě říká, že miluje pivo, páskové boty a luxusní auta. Je blázen do BMW a vlastní rozsáhlou sbírku vozů této značky. Nedávno dokonce v Neuhausenu koupil objekt bývalé továrny, aby své plechové miláčky měl kde ustájit. Pokud zrovna někde neukájí své exhibicionistické choutky, staví motokáry a závodí na nich – což je současně jedna z velmi mála příležitostí, při kterých ho lze vidět oblečeného.

Co se týče jeho „umělecké dráhy“, Emilovou jedinou pracovní náplní je ježdění po různých městech a pózování. Občas používá samospoušť, ale ve většině případů se nechává fotit od náhodných kolemjdoucích. Poslední velký úspěch slavil s videoklipem k singlu Idea Of Happiness od hudební skupiny Van She. „Vyzvali jsme fanoušky, ať zkusí natočit video, ve kterém by se pokusili zachytit svou vlastní představu o štěstí. Ale toto jsme opravdu nečekali. Zdráhali jsme se uvěřit, že ten chlap je skutečný a není to herec,“ komentoval to Tomek Archer, bubeník výše zmíněné kapely.

Inu kdo umí, ten umí…

Související články

Další články