Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek Útok na mešitu Věra Bílá

Nejnovější kauzy

Našli jsme dvojnici Angeliny Jolie: Ta podoba vás dostane!

Má snad Angelina utajenou dceru?
+ Další 2 fotografie
Má snad Angelina Jolie utajenou dceru, která o sobě dává po jednadvaceti letech vědět? Modelka Mara Teigen vypadá skoro jako herečka zamlada! Je tedy více nalíčená, trochu víc umělá a dělá otřesný kačeří obličej do svých selfíček. Ale jinak?

I když má za sebou Mara už několik kampaní, tak si jí média všimla až teď. Čím to? Protože si ji do své reklamy na lesky na pusu vybrala sama Kylie Jenner! A sláva byla na světě.

Všichni začali najednou Maru srovnávat s jednou z nejkrásnějších žen na světě, s Angelinou Jolie. Husté tmavé vlasy, výrazné obočí, sexy plné rty a dokonalá postava. Přesně jako Angelina, když tehdy hrála Laru Croft!

Kylie teď musí být asi trochu naštvaná. O její lesky se nikdo nezajímá. Všichni ale touží vědět něco víc o téhle krásce.

Mara Teigen je opravdu její věrnou kopií. Akorát takovou modernější. Hodně make-upu, škleby do mobilu, posedlost seflíčky a umělá krása. Kdo ví, jestli dneska večer nebude sjíždět její Instagram i samotný Brad Pitt!

Mohlo by vás zajímat

Další články