Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Našemu vztahu je konec a je to tak lepší! Veronica Biasiol promluvila exkluzivně pro eXtra.cz

Veronica je opět volná.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 8 fotografií
Byli jedním z nejhezčích párů českého šoubyznysu a dokonale se doplňovali, dnes je tomu ale konec! Veronika v rozhovoru pro eXtra.cz prozradila, že s pohledným fotbalistou Jakubem Yunisem už netvoří pár. Co se stalo a proč to nádherná youtuberka ukončila?

Youtuberka a blogerka Veronica Biasiol tvořila nádherný pár s fotbalistou Jakubem Yunisem něco málo přes rok. Vypadali vedle sebe dokonale a i fanoušci jim to hodně přáli, to ale bohužel nestačilo a tento povedený pár je bohužel minulostí.

Sexy youtuberka Veronica nám prozradila, jak to doopravdy bylo: „S Jakubem spolu už bohužel nejsme, ukončila jsem to já, jelikož mám jinou představu o dokonalém vztahu.“ Co bylo ale hlavním důvodem rozchodu, nevěra, lež nebo prostě si jen sundali růžové brýle?

Veronica tvrdí: „Vůbec nešlo o nevěru nebo nějaké vážné neshody či hádky. Jakub hraje fotbal v Polsku, je to celkem dálka a prostě bylo to časově náročné a komplikované, nijak jsme si ale neublížili. Mám ho pořád moc ráda a zůstali jsme přátelé i po rozchodu. Nikdo z nás nesmazal fotky a ani se nepohádal. Prostě jen náš společný čas vypršel.“

Veronika je ale opravdu nádherná mladá žena a rozhodně nemá nouzi o nápadníky. Je ale vidět, že i když jí je pouze 19 let, přemýšlí rozumem a ví, co od života chce. Držíme palce, ať se brzy najde ten pravý.

Související články

Další články