Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Svatba Bohuše Matuše

Nejnovější kauzy

Našel si živý Ken konečně holku? NECHUTNĚ se líbal na veřejnosti s plastikovým MONSTREM, ze kterého jde strach!

Zdroj: profimedia
+ Dalších 25 fotografií
Rodrigo Alves musí být zkrátka vidět za každou cenu. Tentokrát se na veřejnosti ukázal s modelkou, která má evidentně také blízko k plastikám. Snaží se snad vyvrátit spekulace, že je gay, nebo musí být opět středem pozornosti? Každopádně na modelku není moc hezký pohled.

Rodrigo Alves v poslední době neustále plní přední stránky amerických bulvárních plátků. Je to snad ta nejbizarnější postavička, na kterou můžete narazit. Rodrigo vlastně absolutně nic neumí, nemá na nic talent, ale přesto je pořád středem pozornosti.

Živý Ken se netají tím, že je závislý na plastických operacích, a i když jich má za sebou přes pětapadesát, rozhodně se nebojí jít do dalších. Víc než Kena nám ale připomíná plastikové monstrum, na kterém není snad ani centimetr kůže přírodní.

Tenhle podivný Ken střídá jednu sukni za druhou. Není nám vlastně vůbec jasné, jestli je na kluky nebo opravdu jen na holky anebo něco mezitím. Nyní se ale na veřejnosti ukázal s novou kočičkou. No, ona to zas taková kráska není, spíš další hrůzostrašné monstrum zhyzděné tunou plastik.

Podle všeho by mělo jít o brazilskou modelku Lauru Diores. Živý Ken sice prozradil, že se jedná pouze o velmi blízkou kamarádku, ale jejich chování tomu moc nenasvědčovalo Po celu dobu se drželi za ruce a líbali se. Rodrigo se evidentně snaží ze své slávy vytěžit co nejvíc.

Související články

Další články