Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Narozeninová party Christiny Aguilery byla pěkná bomba! Hvězdou večera byla Kylie Jenner!

Kylie to na večírku jako Christina pěkně rozjela!
+ Další 3 fotografie
Když jste Christina Aguilera a slavíte 36. narozeniny, asi to bude zákonitě velkolepá party. Stejně velkolepě to pojali i její hosté v čele s mladičkou Kylie Jenner. Ta se rozhodla, že to rozjede právě v outfitu samotné Christiny z klipu Dirty. V podobném už to roztočila letos na Halloween a sklidila na sociálních sítích obrovský úspěch!

Tentokrát její společná fotka s Christinou samotnou málem utrhla sociální sítě. Kylie řekla na svém snapchatu, že samotná Christina chtěla, aby dorazila právě v tomhle kostýmu. Kylie tedy neváhala ani minutu a ukázala všem, že jako mladší verze Christiny by se taky uživila.

Tenhle nestydatý outfit měla Aguilera na sobě v klipu Dirty z roku 2002, který sklidil obrovský úspěch a vyšvihl Xtinu na vrchol její kariéry.

Maličká Kylie to v něm rozjela už na Halloween, což tehdy nikdo nečekal, a všichni žasli nad tím, jak se Xtině za mlada neskutečně podobá. Outfit dovršila modrými čočkami a vypadala přesně jako Christinina kopie.

Kylie ráda ukazuje svoje polonahé tělo a není divu, je mladičká a její šťavnaté křivky okouzlily nejen jejího přítele Tygu.

Mohlo by vás zajímat

Další články