Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Zápisník alkoholičky

Národní tým slavil ještě před zápasem se Švédy. Pastrňák s Vejmelkou mají narozeniny ve stejný den, přál jim i Vémola

Náhoda? Karel Vejmelka i David Pastrňák slaví v den semifinálového zápasu narozeniny
Zdroj: Profimedia/Koláž eXtra.cz
Předchozí Další
+ Dalších 11 fotografií
hokej

V den ostře sledovaného semifinálového utkání českého nároďáku proti Švédům slavil tým kolem Romana Červenky ještě před výjezdem na led. Dnes má totiž narozeniny nejen Karel Vejmelka, ale i David Pastrňák. "Tohle nemůže být náhoda!" komentovala to instagramová stránka Český hokej.

Náhody se dějí. Tato je však přece jen výjimečná. V den napjatě očekávaného semifinálového zápasu českého týmu na mistrovství světa v hokeji proti Švédsku slaví narozeniny jak David Pastrňák, tak i jeho kolega z nároďáku Karel Vejmelka.

"Tohle nemůže být náhoda! David Pastrňák a Karel Vejmelka slaví v semifinálový den narozeniny! Kluci, přejeme všechno nejlepší! Pojďme si nadělit finále!" komentovala výjimečnou náhodu instagramová stránka Český hokej.

Oslavencům pak v komentáři pod příspěvkem gratuloval i zápasník Karlos Vémola. "Vše nej a jedeme, nezastavujeme!," napsal a vysloužil si stovky lajků.

Pastrňákovi i Vejmelkovi je 28

Zajímavostí je navíc to, že Pastrňákovi i Vejmelkovi je shodně 28 let, oba se narodili úplně ve stejný den i rok. Zatímco útočník Pastrňák přiletěl ze zámoří a naskočil až do zápasu s USA, Vejmelka je od začátku brankářská trojka. Svého jména na soupisce národního týmu si velmi váží.

"Jsem rád, že jsem součástí týmu. Je to další dobrá zkušenost. Já jsem věděl, že pokud to jen trochu půjde, moc rád pojedu. A to v jakékoli roli, i v roli náhradního gólmana. Neváhal jsem ani vteřinu. Chtěl jsem tu být za každou cenu," řekl pro hokej.cz.

„Fanoušci v Česku jsou neuvěřitelní. Věděl jsem, že nějak takhle to bude vypadat. Ale popravdě to je ještě lepší,“ dodal dnešní oslavenec.

Pastrňák se na sociálních sítích pochlubil narozeninovým dortem s hokejovými motivy. Snad mu výjimečný den přinese štěstí i na ledě.

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy