Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Narodil se v Anglii nový Pelé? Neznámý mladíček zachránil Manchesteru United už druhý zápas v řadě a trhá nepřekonatelné rekordy!

Narodil se v Anglii nový Pelé? Neznámý mladíček zachránil Manchesteru United už druhý zápas v řadě a trhá nepřekonatelné rekordy!
Zdroj: Profimedia.cz
Marcus Rashford. Přiznejte se, kdo z vás ještě před týdnem znal tohle jméno? Nyní o něm však mluví celý fotbalový svět!

Rashforda přitom ještě před pár dny neznali možná ani ti nejskalnější fanoušci Manchesteru United

Byl pro ně jen další z řady talentovaných mladíků, které v jejich akademii počítají po stovkách. Na rozdíl od ostatních ho však nyní zná celý fotbalový svět!

Kvůli zranění Rooneyho, Matriala a spol. se nečekaně dostal do sestavy už ve čtvrtek, kdy pomohl dvěma góly vyřadit dánský Midtjylland s Filipem Novákem a Václavem Kadlecem v sestavě, ale to byl jenom začátek.

Svůj kultovní začátek v dospělém fotbale totiž korunoval v neděli, kdy pomohl dalšími dvěma přesnými zásahy a jednou přesnou asistencí popravit Čechův Arsenal!

{{video:https://www.youtube.com/watch?v=cB5UEbu83b0}}

Ještě více zarážející je přitom jeho produktivita. Arsenalu dal dva góly z dvou prvních pokusů, čímž dokonce překonal letitý klubový rekord George Besta.

Ten je v historii Red Devils považován za nesmrtelného.

Bude v jeho šlépějích pokračovat i čerstvě plnoletý novic Rashford? Podle dosavadních statistik k tomu má ty nejlepší předpoklady!

Související články

Další články