Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Napsali jsme o něm jako první a strhla se lavina: Malému Tomášovi, který si vydělává prodejem křížal na počítač, nyní jeden darovali. Je to dobře?

Tomáškovy křížalky už mají skoro osm tisíc fanoušků. Během čtrnácti
dnů stránka narostla o 4 tisíce členů.
Zdroj: Facebook/Tomáškovy křížalky

Je to správný krok, nebo ne? O to se teď přou všichni, kdo zaznamenali na facebookové stránce jedné společnosti, že se vedení rozhodlo podpořit malého Tomáše Vejmolu v jeho cestě za vysněným počítačem a jeden parádní mu daruje.

Jenže malý Tomáš si na něj chtěl vydělat sám. Superstroj s bezva grafikou stál něco okolo 23 tisíc a rodiče Vejmolovi se rozhodli Tomáše trochu zaučit v chodu života, na svůj počítač si vydělával sušením a prodejem křížal.

Vede si svou facebookovou stránku Tomáškovy křížalky a jeho tatínek Martin mu pomáhá se vším, co by malé dítě ještě nezvládlo. Jinak se ale Tomáš věnuje svým fanouškům a odběratelům sám, v Mníšku pod Brdy si od něj balení křížal můžete koupit za 40 korun a budete to mít i s donáškou až do domu, pokud bydlíte mimo, musíte k vaší objednávce ještě připočíst 100 korun za dobírku, ale za to poděkujte České poště.

O šikovném klučinovi Tomáši Vejmolovi jsme napsali přesně před týdnem a za tu dobu se stal takovým dětským hrdinou internetu. Nadále o něm vycházejí články i v jiných médiích. Jistě nemohlo trvat dlouho, aby si jeho snahy všimla jedna firma prodávající elektroniku a Tomášovi pomohla.

Nebo ne?

Jak se vy díváte na krok této společnosti? Tomáš má už dle svých slov našetřeno 18 tisíc korun, ještě pět tisícovek a trocha dřiny po škole a superstroj by byl doma. Jenže co teď, když těsně před cílovou páskou dostane cenu? Není to rána pod pás do výchovného záměru rodičů? Měli by Vejmolovi dar odmítnout, nebo naopak přijmout a Tomášův výdělek zhodnotit do jeho budoucna? Napište nám do diskuze! Nebo pošlete svůj názor na email barbora.koukalova@extra.cz a ty nejzajímavější zveřejníme.

Související články

Další články