Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Naprosto ŠOKUJÍCÍ proměna herců z Ulice: Pamatujete si, jak vypadali, když seriál před 12 lety ZAČÍNAL?

Naprosto ŠOKUJÍCÍ proměna herců z Ulice: Pamatujete si, jak vypadali, když seriál před 12 lety ZAČÍNAL?
Zdroj: facebook.com
Předchozí Další
+ Dalších 14 fotografií
Možná se vám to bude zdát neuvěřitelné, ale nekonečný seriál Ulice běží na televizních obrazovkách již dvanáct let. Úplně první díl jste tedy mohli vidět už v roce 2005. Pamatujete si ještě, jak v té době vypadala Tereza Jordánová, její brácha Matěj Jordán nebo Lumír Nikl, kteří jsou v seriálu od jeho prvopočátku? My vám to připomeneme!

Pokud jste pravidelným divákem seriálu Ulice, tak jste jistě nepostřehli, že tento seriál běží již dvanáctým rokem. Utíká to opravdu strašně rychle. Od té doby řada herců, kteří jsou v seriálu od začátku, buď zestárla, ztloustla, nebo naopak zhubla a vyrostla do krásy.

Tereza Jordánová, kterou hraje Patricie Solaříková, prošla v seriálu velkou proměnou. Začínala jako malé pubertální pískle, které vyrostlo v krásnou kočku. Poté si bohužel herečka přestala na nějakou dobu hlídat váhu a docela dost přibrala. Stala se z ní tlustá frigidní učitelka, která si není schopna najít partnera. V současné době je všechno jinak Tereza zhubla, vypadá mnohem lépe a konečně našla lásku. Sympatického Itala Lorenza.

Dvojče Terezy Jordánové Matěj Jordán vyrostl v pořádného chlapa a prokoukl. Dnes je z něj pořádný chlapák, snaží se najít lásku a podniká se svým kamarádem Mikym. I když se někomu může zdát, že není tak zodpovědný jako ségra, tak možná do budoucna bude překvapen, co se z Matěje ještě vyklube.

Největší proměnou v seriálu prošel Matyáš Valenta, představitel malého Františka. Z malého sedmiletého kluka se nám vyklubal dospívající muž, který se snaží postarat o své čerstvě narozené dítě, přítelkyni a dokončit školu. Kdo by to byl před deseti lety řekl, že

Václav Svoboda alias Lumír Nikl nám docela zestárl, ale také zhubl. Zatímco na začátku seriálu má Lumča ještě tmavě hnědé vlasy a vousy, tak nyní hodně zešedivěl a trošku zestárl. Ovšem oproti svým začátkům i razantně zhubl a pořád je to veselá kopa.

Adrian Jastraban neboli záletník Bedřich Liška se nám na stará kolena pěkně rozšoupl. Sice má o pár vlasů méně a trošku nám plešatí, ale co se týče jeho sexuálního apetitu, tak si docela polepšil Čeká dítě s Jindrou a řeší velkou manželskou krizi s Aničkou, kterou opět a zase podvedl.

Utajený spor Slávka Boury s Železným. Rande pro LGBT natočil navzdory zákazu ředitele Novy, ten se pak chlubil cizím peřím

Související články

Další články

Nejnovější kauzy