Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Steroidová mafie v Česku StarDance 2018 Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Nápadité reklamy jako důkaz geniality: Podívejte se na nejoriginálnější z nich!

S tímhle prostředkem vám zácpa nehrozí. Naopak, budete mít problém
s nedostatkem papíru.
+ Dalších 10 fotografií

Reklamy z televize nás spíše otravují a rychle přepínáme jinam, abychom nemuseli sledovat Pepíčka, co chce chodit jen na Kájův záchod, co je nového u Adámků, kteří mají nebeskou spotřebu jaru a celý život tráví zandáváním a vyndáváním nádobí z myčky, nebo rozevlátou modelku, která má právě problém s menstruací a bílými kalhotami.

Billboardy okolo silnic a na ulici už pořádně nevnímáme, protože na nich není nic, co by nás zaujalo. Naposledy se to akorát povedlo Národnímu divadlu, které v těchto dnech zaplavilo Prahu plakáty na nové zpracování opery a na plakátech jsou namísto dvou vdov jen dvě rakvičky se šlehačkou. Černý humor jede.

Ovšem pokud chcete opravdu zaujmout veřejnost, která je komercí tak nasycená, že ji ani nevnímá, a nechcete se snížit k laciné nahotě nebo perverzi, musíte vymyslet něco opravdu originálního. A tím nemyslíme originálního, ale víceméně geniálního. Něco, jako jsou tyto reklamy v galerii.

Mohlo by vás zajímat

Další články