Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Oktagon 54 válka na Ukrajině Survivor 2024

Najednou nejlepší kamarádky? Monika Marešová dřív před Ornellou brala roha, teď se za ní sama přišla usmířit!

Najednou nejlepší kamarádky? Monika Marešová dřív před Ornellou brala roha, teď se za ní sama přišla usmířit!
Zdroj: Olga Path

Prchavé vztahy v šoubyznysu nejsou ničím novým, ať už se to týká milostných avantýr, nebo krátkodobého nesnášení jeden druhého. A zrovna taková dvojice Monika Marešová - Ornella Štiková jsou toho exemplárním příkladem. V roce 2012, když tehdy začínající kontroverzní celebrita Ornella čekala s Josefem Koktou syna Quentina, se vůči ní vymezilo mnoho takzvaných slušných lidí a v lepší společnosti bylo dobrým zvykem říct, že "ta Ornella je ale opravdu hrozná a já s ní rozhodně nemám ani nechci mít nic společného".

Jedním z takových velmi slušných lidí byla právě i manželka moderátora Leoše Mareše, Monika Marešová, která se s těhulí potkala v jednom podniku, kam byly tehdy v roce 2012 obě pozvány na party. Štiková v požehnaném stavu dorazila s bodyguardem, tátou Michalem a Monika, která akci moderovala, začala vyděšeně pištět, že devatenáctiletou těhuli nemůže vystát. "Já prostě Ornellu nemusím, nemám ji ráda a nesnáším ji za to, co dělá," vyjádřila se v onen večer Marešová a odešla demonstrativně z baru.

Teď už je ale všechno jinak. Zrovna když Ornella, dnes už matka ročního syna, seděla u svého stolku na akci Souboj nevěst a popíjela růžové víno, přihrnula si to za ní sama Monika s talířem plným brambor s houbovou omáčkou a zdvořile se zeptala, zda si může přisednout. Štiková usrkla vína, nevěřícně se na Marešovou zadívala a řekla, že "jo, určitě". Její bývalá "hejterka" se usadila, nerušeně se pustila do své večeře a zřejmě zcela zapomněla, že sedí vedle opravdu, ale opravdu nesnášeníhodného člověka. Koktova oficiální přítelkyně se sice ze začátku neubránila několika silně vyděšeným grimasám, ale pak se na sebe obě dámy rozpačitě usmály a tím byla vzájemné nevraživosti učiněna přítrž. Brambory a houbová omáčka zase jednou zvítězily nad lží a nenávistí, a tak to má mezi opravdu slušnými lidmi být!

Lucie Borhyová terčem nebezpečného stalkingu. Neodbytný fanoušek překročil všechny hranice

Související články

Další články

Nejnovější kauzy