Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Najdu si o deset let mladší a budu si užívat, machroval ZKROUŠENÝ VDOVEC Kramný, když se vrátil z Egypta

No očividně se mu to s tou mladší povedlo.
Zdroj: Profimedia.cz / Facebook
Když se Kramný vrátil z Egypta, měl podle jeho kamaráda jasné plány, co s životem. Chtěl si prý najít náhradu za Moniku, ta ale měla být o deset let mladší a hlavně neměla mít děti. To ale nebylo to jediné, co dnes zaznělo u soudu.

Už třetí den probíhá hlavní líčeníPetrem Kramným, který je obžalován, že elektrickým proudem zabil svoji manželku Moniku a dceru Kláru před dvěma lety na dovolené v Egyptě. Dnes vypovídali svědci. Kromě Kramného kamarádky a fanynky Kateřiny, která v době jeho nuceného pobytu v Hurghadě spunktovala petici za jeho propuštění, promluvili i jeho kamarádi. A ne že by při něm zrovna stáli.

Jako první před soudem promluvil jeho dlouholetý kamarád Stanislav, který uvedl, že se Kramný neustále vyptával na posmrtné skvrny, především kdy a jak se tvoří. „Ptal se mě na posmrtné skvrny, že ležely v takové a takové poloze,“ řekl u soudu Stanislav. Detailně ho také musel informovat o tom, jak o něm píší česká média. Po jeho návratu do Česka mu prý vymlouval milenky, ale jak to dopadlo, víme všichni.

Svému dalšímu blízkému kamarádovi Vladislavovi (který dnes také vypovídal), jejichž přátelství už kvůli kauze skončilo, se měl prý svěřit s něčím, nad čím zůstává rozum stát a jen dokládá, že navenek si hrál na zkroušeného vdovce, ale jinak už si hledal náhradu. „Najdu si ženu o deset let mladší a budu si užívat,“ řekl prý Kramný s tím, že chce ženu bez dětí. Možná proto u Kramného měla větší šanci bezdětná Šárka než Kateřina.

„Udivil mě fakt, že řekl, že zruší obývák a postel, kterou tam měl, přenese do Klárčina pokoje a udělá ložnici a dětský pokoj zruší. A já mu říkal, jak může být tak chladný a hýbat s věcmi od Kláry a vyhodit to,“ podivoval se Vladislav.

Související články

Další články