Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Nahý Čech na LSD šokoval Facebook! Prý běhal po lese… Víme, jaká je pravda!

Většina i českých serverů se nechalo nachytat!
Českým internetem se šíří opravdu bizarní HOAX. Marek H. si měl podle vymyšleného příběhu vzít drogu LSD, díky které se cítil jako sibiřský tygr a měl běžet přes Polsko až do Německa. Celý tenhle příběh je jeden velký výmysl, ale některé české weby se nechaly pěkně nachytat.

Celým internetem se šíří opravdu neojedinělý a kuriózní příběh, podle kterého si měl jistý Čech Marek H. dát LSD a běžet přes Polsko do Německa. Příběh mají podpořit i údajné autentické fotografie nahého Petra, jak běží zmateně lesem.

Marek vypráví, že okamžitě, když užil LSD se začal cítit jako sibiřský tygr, který právě zavětřil svou kořist. Jenomže pod vlivem drogy si nedokázal uvědomit, že běží už téměř osm hodin.

Dále měl v lese utkvělou představu, že mezitím co běží, tak ho fotí tajné fotobuňky v lese.

Celou výpravu uskutečnil, protože měl prý hlad a LSD mu pomáhá překonat jeho velké deprese, kterými trpí. Všímaví myslivci celý podivný případ předali policii.

Zdá se vám to jako neuvěřitelný a nereálný příběh? To je možné, protože celé tohle vyprávění je cílený HOAX. Tahle příhoda je sice totálně bizarní, přesto se jí chytlo několik českých novinářů, kteří věří všemu, co na internetu vidí…

Související články

Další články