Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Nadržená lesbička Cara Delevingne: Takhle v přímém přenosu ohmatávala kolegyním prsa!

Nadržená lesbička Cara Delevingne: Takhle v přímém přenosu ohmatávala kolegyním prsa!
Zdroj: Youtube, Esquire
Předchozí Další
+ Další 2 fotografie
Andílek od Victoria's Secret Cara Delevingne (23) se zase jednou předvedla. Při natáčení rozhovoru o novém hollywoodském trháku Sebevražedný oddíl se rozpovídala o ženských ňadrech a o tom, jak to má s bradavkami. Ale pikantnější bylo spíš to, co začala předvádět pak. Její nenechavé prsty nenechaly žádné bradavky v klidu!

Když si pozvete modelku Caru Delevingne na natáčení pořadu, musíte počítat s tím, že vám tento andílek zákonitě něco vyvede!

Přesvědčila se o tom i americká moderátorka, která si pozvala do svého studia obě krásky z hollywoodského trháku Sebevražedný oddíl, tedy Margot Robbie (26) a právě zmiňovanou Caru Delevingne (23).

Netrvalo dlouho a Cara ze sebe začala sypat jednu perlu za druhou. Ta největší však přišla, když se mladá kráska zadívala do kamery a začala hladit bradavky.

"Miluji bradavky, jaký typ bradavek máte?" ptala se svých kolegyň ve studiu, které byly zjevně překvapeny tématem, které si vybrala.

Následovala "hra", kde se Cara přiznala, že má jakýsi detektor a při pohledu na ženu ihned ví, kde má dotyčná umístěny bradavky.

"Mám v hlavě něco jako detektor na bradavky," přiznala.

Ale dost bylo vyprávění. Sami se podívejte na divoké video, kde se nespoutaná lesbička vrhala na své kolegyně a chtěla jim osahávat prsa. Tahle podívaná stojí vážně za to.

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy