Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Nad Japonskem se objevil vznášející se kulovitý mrak! Lidé panikaří, že se jedná o UFO nebo Hvězdu smrti!

Co se to na obloze zjevilo?
Zdroj: Twitter
Město Fujisawa zachvátila minulý týden menší panika. Nad oblohou se totiž objevil podivuhodný kulovitý mrak, který dal okamžitě prostor různým konspiračním teoriím. Lidé byli touto nezvyklostí opravdu šokovaní a v některých tahle neobvyklost vzbudila paniku. Nadšenci mimozemšťanů měli hned jasno. Co se tedy skrývá za záhadným předmětem, který pluje po obloze?

Nad celým Japonskem se vznáší velká záhada. Minulý týden byl totiž nad Fujisawou spatřen opravdu bizarní kulovitý oblak, který se vznášel nad tímto městem. V některých lidech tento objekt vyvolal různé spekulace a údiv, v druhých zase paniku.

Samozřejmě, že tento mrak nedal spát ani konspiračním teoretikům, kteří okamžitě přišli s verzí, že se jedná o UFO, které se maskuje. O vznášejícím se mraku také hovoří jako o „Hvězdě smrti“.

Různí UFO nadšenci jsou přesvědčeni o tom, že za velkým mrakem se schovávají mimozemšťané a obláček má být pouze jejich kryt, pomocí kterého mohou nenápadně pozorovat lidi. Odborníci jsou ale skeptičtější k této teorii.

Tvrdí, že se nejedná o žádné UFO, nýbrž o malý kousek většího mraku, který byl oddělen kvůli silnému větru.

Související články

Další články