Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Načapala jsem dceru s okurkou! Dotaz na masturbaci se stal hitem na Facebooku

Načapala jsem dceru s okurkou! Dotaz na masturbaci se stal hitem na Facebooku
Zdroj: profimedia.cz
Žena internetu převyprávěla příběh své kamarádky, která viděla svou dceru, jak masturbuje s okurkou. Na okurce nebyl ani kondom. "Má vůbec nějaká rizika zasouvání okurky do pochvy, pokud by použila kondom?" Reakce v příspěvku jsou mnohdy dost bizarní.

Snad každý občas masturbuje. Podle lékařů na tom není nic špatného, ba naopak, masturbace je zdravá. Pokud se ovšem slečna octne bez vibrátoru, není nic snadnějšího než sáhnout do ledničky pro okurku. Autorka příspěvku na portálu emimino.cz. byla z tohoto aktu lehce konsternovaná a ptala se, zdali takovéto používání okurky není nějak zdraví závadné. Zde je několik odpovědí.

"Pokud by použila kondom, je rizikem orgasmus, případné protržení kondomu a narození malých okurek," uvedla s úsměvem jedna z komentujících. "Bez kondomu si asi může do pochvy něco zanést a mít tak z toho standardní zánět. S kondomem podle mě nehrozí nic."

Další vysoce intelektuální komentář: "Já fakt nechápu, z čeho si myslí lidi, že jsou ty malé zavařované okurky. Jak asi vznikají?"

Podle některých, kteří se také připojili do diskuse, se okurka k masturbaci používá tzv. od pradávna. Máte zkušenosti s tímto způsobem masturbace? Podělte se s námi v komentářích.

Většina diskutujících na portálu emimino.cz se shodla, že pokud slečna okurku dobře umyla, nic jí nehrozí. To je to samé, jako byste ji dávali do salátu. Jedna z diskutujících si dokonce myslí, že "slečna nemasturbovala, ale spíše nacvičovala svůj první pohlavní styk".

Největší perlou v diskuzi ale byl tento příspěvek: "No jednoznačně. Jsou to malá okurčátka a vznikají přesně takto. Aplikace pana Okurčáka (prosím neodstraňujte z toho slova ono 'ok' a následně písmenka, to byste došla ke zcela jinému slovu) do pochvy vede k oplodnění okurčím semenem a následně se rodí malá okurčata, která se na svět tváří poměrně kysele. Jak by ne, být napůl okurka a napůl člověk, taky bych z toho nebyla nadšená."

Na podobných diskuzních portálech zůstává člověku rozum stát. Názory na toto ošemetné téma jsou vždy lehce odlehčené a nikdo si z toho moc velkou hlavu nedělá. Možná není úplně vhodné se s těmito problémy svěřovat na internetu, protože kvůli sociálním sítím si můžete pěkně zavařit.

Celou diskuzi o masturbaci s okurkou najdete ZDE

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy