Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Utýraný Mareček z Loun

Nejnovější kauzy

Naboural mě Ukrajinec, neměla jsem žádné víno: Patrasová hledá výmluvy, proč řídila s 2,5 promile

Zdroj: archiv, Instagram
+ Dalších 20 fotografií
Nehoda v opilosti
Kdo by to byl řekl? Královna dětských srdcí Dagmar Patrasová (62) bourala v Praze. Na tom by nebylo nic tak divného, kdyby bývala nenadýchala 2,5 promile alkoholu. Dagmar na místě přišla o řidičský průkaz. Nyní přišla s tvrzením, že opilá by za volant přeci nesedla. Pila prý jen den předem u dcery Aničky, čemuž se dá jen těžko věřit.

Nejoblíbenější dětská herečka bourala v Praze se svým Mercedesem. V krvi jí bylo naměřeno 2,5 promile. To, že Dáda Patrasová skutečně nadýchala, potvrdil mluvčí policie Tomáš Hulan i muzikant Felix Slováček.

Dáda se po nehodě vyjádřila pro eXtra.cz, kde alkohol nikterak nepopírala. „Jsem v pořádku. Odneslo to jenom auto,“ uvedla. O chvíli později už tomu bylo jinak. „V žádném případě. To bych prostě nesedla za volant. To je nesmysl,“ řekla pro FTV Prima.

„Já jsem žádný alkohol nepila, den předtím jsme pili alkohol u dcery Aničky a to je celý. Bylo to víno,“ prozradila pro změnu TV Nova. Dáda nakonec vytasila historku s Ukrajincem, kterou dosud nikdo neslyšel.

„Co vám k tomu mám jako říct. Prostě mě naboural pán z Ukrajiny. Já jsem v pořádku, to je jenom levej… blatník. Nikomu se nic nestalo. A pána si odvezla nějaká policie nebo co,“ tvrdila pro pořad Top Star.

Člověk už skutečně neví, čemu má věřit. Pokud se ale budeme držet faktů, jedno nelze přehlédnout, Patrasová prostě nadýchala a ne málo.

Související články

Další články