Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Na záchodě čekal na Hannah obří had. Jenže toto není obyčejná užovka, tohle je pořádný úlet!

Dívka si myslela, že si z ní někdo jen dělá legraci.
Zdroj: Twitter
Hannah Brierley (16) z britského Manchesteru si chtěla odskočit na toaletu. Vešla do koupelny a na radiátoru se vyhříval obrovský bílý had. Dívka si nejprve myslela, že jde o blbý žertík její matky Karen. Jenže v tu chvíli se had pohnul.

Teenagerka vešla na záchod a málem to s ní seklo. Na rudém ručníku ležel bílý had. Asi vteřinu si myslela, že plaz je z umělé hmoty, ale pak začala pištět a volala na matku.

„Bylo to hrozné, připadala jsem si jako ve filmu. Chtělo se mi na záchod, ale nemohla jsem se ani pohnout,“ líčila později dívka pro Daily Mail.

Obě ženy netušily, co mají s hadem dělat, tak zavolaly na policii. Měly štěstí, protože službu měl detektiv Craig Wallace, který se o plazy zajímá.

„Vypadá na první pohled nebezpečně, ale je to druh neškodné užovky. Když vás ale kousne, tak to pořádně bolí,“ uvedl Wallace a předal albinotického hada odborníkům.

Had zřejmě utekl nějakému chovateli v okolí. Přežil jen díky tomu, že venku byly příjemné jarní teploty. Na radiátoru u Hannah mu ale bylo mnohem lépe.

Související články

Další články