Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jaromír Jágr koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Na veřejnost se dostaly fotky z natáčení filmu Everest, fešák Jake Gyllenhaal je na nich úplně nahý a vystavuje svou mužnou chloubu!

Jake Gyllenhaal
Zdroj: Profimedia.cz

Tak u těchhle záběrů by asi chtěla být každá fanynka Jakea Gyllenhaala (33). Herec totiž poslední dobou točí jednu parádu za druhou a ve filmu Everest se objeví nahý.

Jake nedávno natáčel jednu ze scén v Římě, při níž byl úplně nahý. Teda tak úplně ne. Svou mužnou chloubu přikryl kusem hadru a ten zajistil k tělu několika kusy lepicí pásky. I tak je ale pohled na jeho nahé vysoustružené tělo hodně hezký pohled a my jsme v redakci měli co dělat, abychom tenhle článek vůbec zvládli napsat.

Herec si pro tuto roli musel nechat narůst dlouhé vlasy a pořádný plnovous. Snímek, který režíruje Baltasar Kormákur, ukazuje pravdivý příběh o obrovské tragédii z roku 1996, kdy se dvě horolezecké expedice vydaly zdolat nejvyšší horu světa. Během cesty však přišla obrovská bouře, která měla na svědomí osm mrtvých. Jake ve filmu představuje Scotta Fishera, vedoucího jedné skupiny, který při cestě na vrchol hory onemocněl. Fisher tam zemřel a jeho tělo rodina na přání nechala na vrcholu.

Gyllenhaal patří mezi hvězdy, které se dokáží do své role naprosto vžít a kvůli ní i naprosto proměnit svou image. Ještě předloni při natáčení Nightcrawler výrazně zhubnul a od té doby se mu podařilo cvičením získat postavu, na kterou je radost pohledět.

Související články

Další články