Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Na veřejnost se dostalo video, kde se Justin Bieber chová jako rasista. Svět ho za to nenávidí!

Kanadský popový idol Justin Bieber (20) má opět průšvih, jenže tentokrát to už opravdu přehnal. Na veřejnost se dostalo video, kde Bieber s odporným chichotáním vypráví rasistický vtip a svět ho teď za to nenávidí.

Britský deník The Sun přišel s exkluzivní nahrávkou, kde je Bieberovi zhruba šestnáct let. Na záběrech, které vznikly v roce 2011 během natáčení dokumentu o zpěvákovi Never Say Never, se Justin chichotá jak chovanec ústavu pro mentálně narušené a začne vyprávět vtip. „Víte, proč se černí lidé bojí pil?“ jsou jeho první slova. Ve videu je slyšet, jak mu ženský hlas říká, aby Bieber už nepokračoval, ale on si nedá říct. V druhé části „vtipu“ několikrát zopakuje slovo „nigger“, což je v tomto kontextu používání jako posměšek na člověka tmavé pleti.

Video britský magazín umístil na YouTube a další světová média okamžitě o tomhle trapném výstupu informovala. Jako by nestačilo, že má Bieber na krku jízdu v opilosti, kouření marihuany v letadle, napadení ženy s dítětem a spoustu dalších průšvihů. Z tohohle se jen tak nedostane.

Související články

Další články